Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha újra 18 éves lennék akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra 18 éves lennék akkor szeretnék Ezredes lenni (vagyis olyan férfi aki legalább 1000 különböző nőt dugott meg). Sajnos ezt elszúrtam. Valaki hasonlóképpen van ezzel ? Ti nem bánjátok az esetleg elszalasztott lehetőségeket ?

Figyelt kérdés

Mostanra megnősültem, így ennek már lőttek...kár hogy annak idején nem jutott eszembe. Nagyon nehéz lett volna, viszont rendkívül kalandos.


36 F



2023. jan. 31. 20:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"lefotóztam őket és felvettem videóra, különben mire végigmész rajtuk, már elfelejted akikkel elkezdted :D "


Egyértelmű. Másik dolog hogy bizonyíték nélkül, sajnos sokan el sem hinnék.


Mivel prostikról lett volna szó, én elkértem/megvettem volna a bugyijukat emlékbe.


Egyébként én csak 10 nővel voltam életemben.


"Mondjuk aki ennyire máshoz akar menni, nem értem miért állapodott meg. Szimpla konklúzió, bocs. :)"


Van úgy, hogy téved az ember.

2023. febr. 1. 12:46
 12/26 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy inkább válni lenne érdemes, nem megkeseríteni egy normális nő életét. :)


Ez csak egy jó tanács, ne vedd magadra kérdező. :)



Nem mindenkinek való a házasság, aki hírből nem ismeri a hűség szót. Ez van, érdemes lépni. :)

2023. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hűséges vagyok, csak ennek ára van. Mindennek van előnye és hátránya is.
2023. febr. 1. 12:50
 14/26 anonim ***** válasza:

13. Nem, a hűségnek nincs ára. Az amire te gondolsz, az az egó. Az egónak kell folyamatos impulzus, visszaigazolás. A megcsalás nem egy "baleset", hanem egy tisztán hozott döntés. Ez az egó.


Aki szerelmes, az nem valamilyen árhoz köti a szerelmet. Tisztelet, egymás tisztelete, bizalom. Ez egy kapcsolat alapja.

2023. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem felesleges betámadni kérdezőt ezzel, magától értetődő, hogy minden nőre rá lehet unni egy idő után, pláne ilyen fiatalon, amikor még megvan a potencia és a férfi vadászösztön.
2023. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

15. Igen, ezt hívják egónak.


Te a hoemonokról beszélsz, de minden döntés kérdése.


Szerintem én nőként sok férfinél nagyobb libidóval rendelkezem. Volt eddig 5 párom, egyik sem elégített ki normálisan és nem is törődött velem. És? Megtaláltam azt, aki igen. Lehet csak én vagyok így, de nem tudnék ráunni, hiába akarok napi 3x szexelni. :)

2023. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Na jó, de a nők teljesen másképpen működnek ezen a téren, mint a férfiak :)
2023. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17. Ezzel lehet takarózni, de nem minden férfi ilyen. Szimplán választás kérdése. :)
2023. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
75%

Miért, mi van akkor, ha elhiszik, hogy hány csaj volt meg és mi van akkor, ha nem hiszik?

Mi a különbség abban, ha 50 volt, vagy 1000? Nekem semmi, az sem érdekel, hogy tudják mások, vagy nem. Vannak jó élményeim, olyan csajok, akikre szívesen emlékszem vissza és vannak felejthetőek.

Sem érdemet, sem hátrányt nem látok abban, hogy hány nő volt meg, vagy nem volt meg.

Nem tartom egy maradandó ,tiszteletre méltó életműnek, hogy ki mennyit kefélt életében 😂.

2023. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Szerintem a férfiak többségében él a "vadászösztön", szívesen lennének több nő szeretői is, tudnának kedvesek lenni más nőkhöz is. (Most az 1000-es példától elvonatkoztatva.)


Míg a nők igyekeznek magukhoz láncolni a férfiakat házassággal, gyerekkel, szívességekkel amiket megtettek.


Általánosítottam, tudom hogy vannak kivételek is.

2023. febr. 1. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!