Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha újra 18 éves lennék akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra 18 éves lennék akkor szeretnék Ezredes lenni (vagyis olyan férfi aki legalább 1000 különböző nőt dugott meg). Sajnos ezt elszúrtam. Valaki hasonlóképpen van ezzel ? Ti nem bánjátok az esetleg elszalasztott lehetőségeket ?

Figyelt kérdés

Mostanra megnősültem, így ennek már lőttek...kár hogy annak idején nem jutott eszembe. Nagyon nehéz lett volna, viszont rendkívül kalandos.


36 F



2023. jan. 31. 20:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

19. Ez is jogos pont. Kinek mi köze hozzá ki mekkora csődör?


Amíg az asszony nem dicséri a pasit, addig szerintem annyira nem igazolható ez a "Messziről jött ember, azt mond amit akar."



Mert mindenki azt mond amit akar.

2023. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#19: Igazad van, de én azért büszke lettem volna erre.


Egy élet munkája lett volna benne :D

2023. febr. 1. 13:18
 23/26 anonim ***** válasza:
34%
Én százados leszek lassan a prostik miatt.
2023. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23. Én erre nem lennék büszke. Egy prostituáltat bárki megkaphat. De te tudod. :)
2023. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Him ringyo
2023. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
#24 én se lennék büszke nagyon szánalmas
2023. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!