Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tetszik egy lány de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány de nem csókolom meg néhány találkozás után akkor elszalasztottam a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de még nem volt barátnőm.

Én is tetszem neki, de nem volt még rá alkalom hogy megpusziljam.

Ha rövid időn belül nem csókolóztunk és nem fekszünk le akkor veszett ügy?

Nem egyszerű kiigazodni ezen a lányon, de lehet azért mert ő meg rajtam nem tud kiigazodni hogy mit akarok. De én nagyon megszerettem őt és ezt próbálom kimutatni, de ha beszari voltam megcsokolni akkor már nem tekint rám úgy?

Eddig mindig úgy talákoztunk hogy a szüleink is ott voltak, így meg nem annyira mertem kimutatni az érzéseimet.

Lehet ebből még valami?

KB 10x találkoztunk. Nem vagyunk már tinik!!!

Akarnék vele kettesben találkozni, de nem jön össze, nem szándékosan nem akar, abban biztos vagyok. Túl bonyolult lenne ezt leírni.

Na de szerintetek ennyi idő után még van esély párkapcsolatra?


2019. nov. 13. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem dehogy nem kell egyből egymás szájába lenni
2019. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
arát kategória... Miért nem hívod e bárhova?
2019. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 tali? :D

Nézzük, a három komoly kapcsolatomnál mikor volt az első csók: első randi vége, első randi közepe, első randi közepe. Szex a legutóbbinál pl. második alkalommal.


Az elmúlt néhány laza kapcsolatomnál mikor volt első csók: első tali, első tali, első tali, stb..


Asszem érted, mire akarok kilyukadni.

2019. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kizárt a dolog, de mi ezt nem tudhatjuk (mármint hogy mit érez irántad a lány).

Adok egy egyszerű tippet: hívd el olyan találkozóra ahol csak ketten vagytok. Ha igent mond akkor lesz lehetőséged, ha nemet akkor meg még 50x szülős találkozó után is nemet mondott volna nincs veszítenivalód. Ha meg sokat vársz akkor elúszik a lehetőség.

2019. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!