Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domina játékban hogyan büntess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domina játékban hogyan büntessem a párom férfiasságát?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 00:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
En amit szoktam az az h nyalja ki a seggem, raulok seggel az arcara, megujjazom az o segget, pofozom, rapisilek, kinzom ugy mindenet vegig puszilom de peniszehez nem erek hozza de meg otletek elfogadok enis ez a peniszketrec tetszik nagyon😁
2023. febr. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%
A péniszketrec mindenképpen jó ötlet.
2023. febr. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 De La Cruse ***** válasza:
81%

Azt inkább jutalmazd a megpróbáltatások után.

Hosszú távon nagyon jót teszel magaddal.

2023. febr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
13.: Akkor is előbb a megpróbáltatások :D
2023. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%

Péniszketrec kötelező, a szub pasik imádják. Valószínűleg lesz egy pár próbálkozásotok, mire megtaláljátok a legkényelmesebbet, de onnantól a legengedelmesebb pasi lesz a világon.


Ha azt élvezi, játékhoz ajánlok mellé egy ún. "humbler"-t is (keress rá, egyszerűbb, mint elmagyarázni), ha egy ilyen van rajta, gyakorlatilag kényszerítve van, hogy kússzon-másszon előtted. Én volt, hogy két hosszabb fakanállal és ragasztószalaggal improvizáltam. Vagy köthetsz kötelet is a herezacskójára és annál fogva vezetgetheted.


Fájdalomokozásra meg nagyon jók a csipeszek (sima egyszerű fa ruhacsipesz), lovaglópálcával vagy hasonlóval paskolás, gyertyából viasz csepegtetés (ez utóbbinál feltétlen próbáljatok ki 1-2 cseppet kevésbé érzékeny felületen, pl lábszár. Némelyik gyertya viasza nagyon forró, legbiztonságosabb a szexboltos. Illetve minél magasabbról cseppented, annál kevésbé forró)


Kellemes kínzásokat mindkettőtöknek! ;)

2023. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
Az enyhe t*nrúgás talppal, sarokkal, lábfejjel is okés. Ha kiterül a földre, akkor is még kis lábmunka, taposás finoman, lábujjak közé venni, stb.
2023. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%

Valódi kézbilinccsel bilincseltem már csőhöz, korláthoz, rácshoz pasikat, úgy, hogy a bilincs egyik része átfogta a herezacskót és a pénisz tövét, a másik része pedig az adott tárgyon kattant.

Mindenki élvezte.

2023. febr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
40%
#8 mivan akkor ha eltűnik a kulcs ?
2023. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

18. Hova tűnne a kulcs???

Egyrészt van tartalékkulcs. (Jó, és mi van ha eltűnik a lakáskulcsod, örökre hajléktalan leszel???)

Másrészt egy ilyen ketrec roncsolással levehető, pld erővágóval, persze ezt is csak az Úrnő teheti meg. (Hiszen miféle engedelmes szolga buktatná le magát, azzal, hogy alapos ok és a Domina engedélye nélkül szétrombol egy 100k nagyságrendű péniszketrecet?)

2023. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én forró viaszt csöpögtetnék rá, persze előtte hátra bilincselném kezeit, ne ellenkezzen nekem itt
2023. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!