Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mi a véleményetek.

A munkahelyen a menzán álltam sorban amikor egy nő aki nálam kb 5-6 évvel idősebb, megsimogatta a vállamat és bejött az aurámba.. majd közölte, h milyen szép a karom meg a vállam és megkérdezte, h mit sportolok? 40 éves 3 gyerekes apuka vagyok. Nem érdekelnek az ilyen közeledések.. De tegyük fel ugyanezt megcsinálom egy 30 éves nővel a sorban akkor szerintetek mi történt volna?

Lehet már nem dolgoznék a cégnél..



2023. febr. 5. 08:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
szexuális zaklatásnak egyáltalán nem minősül.a vállsimogatás mióta tartozik a szexuális kategóriába?
2023. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Kettős mérce van, neked ezt tűrni kell sőt még örülj neki h hozzád szólt
2023. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem szexuális zaklatás. Ha a feneked simogatná, már más lenne a helyzet.
2023. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nevezhető a legenyhébb formájának. Nem mászunk kéretlenül bele a másik ember intim szférájába, és főleg nem fogdossuk. És igen, kedves #1-es, a másik ember vállát nem SIMOGATJUK, hanem maximum MEGÉRINTJÜK, azt is csak akkor, ha SZÜKSÉGES (hihetetlen, hogy 2023-ban ezt még magyarázni kell).
2023. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%
4-es.nem azt mondtam,hogy ez helyes!de semmiképp nem szexuális zaklatás.legyünk tisztában a fogalmakkal ;)
2023. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

"De tegyük fel ugyanezt megcsinálom egy 30 éves nővel a sorban akkor szerintetek mi történt volna?

Lehet már nem dolgoznék a cégnél.."

Hivatalos szabályozás nem tesz, nem tehet különbséget, szóval ha panasszal szeretnél élni, ugyanúgy megteheted, mint egy 30 éves nő.

Emberileg a különféle helyzetek azért esnek más megítélés alá, mert nem mindegy, hogy az erőviszonyok mekkora teret hagynak az illetőnek az ellenállásra. Azért érezzük, hogy nem ugyanaz a kategória, ha a kétszáz kilós igazgató kezdi kedve szerint simogatni a megszólalni se merő gyakornok lánykát, az egészen más, mintha a negyves kilós takarítónéni próbálkozik, akit férfiként bármilyen lelkifurdalás és félelem nélkül elküldesz a búsba.

2023. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

"nem azt mondtam,hogy ez helyes!de semmiképp nem szexuális zaklatás.legyünk tisztában a fogalmakkal ;)"

nincs szexuális színezete, ha a másik testét simogatod "milyen szép" kommentekkel kíséretében? ezt gondoljuk át még egyszer.

2023. febr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nekem kellemetlen volt. Nem esett jól a nyakamtól a kézfejig tartó hosszú simítás… látta több kolléga is messziről és kérdezgették, h mi az? Megvolt a nő? Az egész kellemetlen és gáz volt….
2023. febr. 5. 09:23
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem mondható kimondottan zaklatásnak, inkább csak "flört" vagy illetlenség.. persze fordított esetben leszednék érte a fejed valószínűleg.
2023. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%

hiába van "szexuális színezete",ahogy fogalmaztál...törvényileg ez akkor sem szexuális zaklatás..a kérdés nem az volt,hogy te hogy értelmezed,hanem,hogy zaklatás volt-.e?.törvényileg nem volt az.nézz utánna mielőtt véleményt nyilvánítasz vmiről.

elhiszem kérdező,hogy nem esett jól,és helyesnek sem tartom,de nem szexuális zaklatáás a hatályos törvények szerint

2023. febr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!