Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mi a véleményetek.

A munkahelyen a menzán álltam sorban amikor egy nő aki nálam kb 5-6 évvel idősebb, megsimogatta a vállamat és bejött az aurámba.. majd közölte, h milyen szép a karom meg a vállam és megkérdezte, h mit sportolok? 40 éves 3 gyerekes apuka vagyok. Nem érdekelnek az ilyen közeledések.. De tegyük fel ugyanezt megcsinálom egy 30 éves nővel a sorban akkor szerintetek mi történt volna?

Lehet már nem dolgoznék a cégnél..



2023. febr. 5. 08:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ez emberi tulajdonság kérdése. Van, akit ez a fajta társas közeledés zavar, és van, akit nem, nem vagyunk egyformák.

A kérdező láthatóan az első kategóriába tartozik, de pl. jómagam a másikba, pedig a kérdezőhöz hasonlóan én is 40-es 3 gyerekes apuka vagyok.

Van 3 kolléganőm is, akik hasonlóan közeledtek hozzám, mindig megérintenek és mindig jókat nevetnek ha beszélgetünk és én is így teszek velük. Mindez csak kölcsönös belső és külső szimpátia esetén alakulhat ki. Pletykálnak is, h biztos dugom őket...na és aztán, hadd mondják, kit érdekel. Ha feleségem megtudná, jót nevetne, mert tudja, nem csalom meg és ez valóban így is van. Kolléganőkkel betartjuk a határokat, ez az érintkezős szimpátia, flört pedig mindannyiunk számára egy pozitív visszajelzés.

2023. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hogy mi minden történik itt a nagy világban.

Én már annak is örülök, ha női hangot hallok valahol, annyira nehéz lett az ismerkedés.

Bár, több ilyen nő is lenne, aki meri vállalni, ha szimpatikus neki valaki.

2023. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Pontosan így van.

Én még talán fizetnék is érte, ha egy nő ilyen aranyos lenne velem.

Ma már a nők közeledése sajnos luxuscikk lett.

Egy nő kedvessége és jósága a mai világban, az olyan, mintha névnapomra kapnák egy Ferrarit.

2023. febr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!