Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok mi a véleményetek.

A munkahelyen a menzán álltam sorban amikor egy nő aki nálam kb 5-6 évvel idősebb, megsimogatta a vállamat és bejött az aurámba.. majd közölte, h milyen szép a karom meg a vállam és megkérdezte, h mit sportolok? 40 éves 3 gyerekes apuka vagyok. Nem érdekelnek az ilyen közeledések.. De tegyük fel ugyanezt megcsinálom egy 30 éves nővel a sorban akkor szerintetek mi történt volna?

Lehet már nem dolgoznék a cégnél..



2023. febr. 5. 08:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10%

Azt se tudod mi az az aura, csak böfögsz itt hülyeséget.

Ha beszélgetni akar valaki az szexuális zaklatás szerinted??

2023. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
Kifordult a világ már önmagából, és Nyugaton még rosszabb a helyzet.. A volt főnökasszonyom simán elvette a vizesüvegem mellőlem és beleivott, de ha én csináltam volna ilyet, akkor az már "szekálás" , a nőknek több van megengedve. Nem szexuális zaklatás, de azért nem normális viselkedés ez.
2023. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%

Ez egyértelműen szexuálus töltetű közeledés volt.

De ép férfi 20-as éveiben sem reagálja túl azt, ha 40+ éves nők szeretik kicsit megtapizni.


Fordítva meg íme egy félévszázados vicces oktatófilm:

[link]


A jóképű pasastól semmi sem zaklatás, ha bénától már a szemkontaktus is... :)

2023. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Fu baszki

Akkor én nőként mit szóljak mikor “férfiak” az utcán el kezdenek követni, megfogják a karom, bárokban, klubokban kérdés nélkül átölelnek, magukhoz rántanak, suttognak a fülembe és érzem magamon az izzadt pofájukat… ilyen alapon már minimum 20-30 férfit fel tudtam volna jelenteni… (bárcsak foglalkozna ezzel a rendőrség)

Eleve egy no szinte semmilyen körülmények között nem tud zaklatni egy férfit

2023. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%
Meg kellett volna szégyenítened, hogy mit tapogat.. de nem voltál elég tökös.
2023. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
Azért ez távol van a zaklatástól! Ha kellemetlen, akkor meg kérd meg, hogy mellőzze a testi kontaktot, mert pletyka tárgyai lesztek a munkahelyen és neked családod van. Kb 2 perc erőszakmentesen leszerelni egy nőt…
2023. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg szólhattál volna neki, h mióta vagyunk ilyen intim viszonyban, Ica/bárki. Legközelebb állj ki magadért. Ha férfi vagy, légy férfi!
2023. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyszer egy velem jóban lévő kolléganőt a fenekén suhintottam üres 1,5 literes PET palackommal (nem erősen, tehàt nem csattant rajta, éppen hogy megérintette). Megfordult ès közölte, h ez szexuális zaklatásnak minősül. Persze nem "dobott fel" a főnöknél.
2023. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

A Feleségem kívül kimondottan taszít ha megérintenek, ez van.

Pláne ha simogatnak.. nem vagyok kutyus.. az tény, h karban vagyok tartva rendesen de az egészséges élet jegyében teszem és nem a csajozás reményében.. nem szeretném, h híre menjen ennek az ismerősök körében. Soha nem csaltam meg a feleségemet és nem csajozok flörtölgetek… nehéz úgy férfinak lenni, hogy a nők nagy része férfivá lett..

Illetve:) tudom mi az az aura:) nem is értem a felvetést.. ha valaki 1cm-nél közelebb jön az benne van abba a bizonyos privát szférában.. hívjuk akkor így:)

2023. febr. 5. 17:05
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért nálad is lehet némi gond a toronyban….! Egy magabiztos férfit az ilyesmi nem ingat meg, hanem röhögve leszereli a hölgyet.
2023. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!