Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként,bukok a minél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként,bukok a minél inkább salátás p . . cira,ez bűn?

Figyelt kérdés

Többnyire ha ezt előre tisztázom,sértődés a vége!Értem hogy nem a leg helyénvalóbb ennek kapcsán ismerkedni,de ha ez a vágyam mit tegyek? Miért hazudjak,vagy titkoljam?


Egyébként laza kapcsolat reményében próbálok ismerkedni! 31F



2023. febr. 5. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Hátte nagyon barom vagy mo ezzel kezdenicaz ismerkedést

Nem bűn önmagában hogy erre gerlyedsz de azért így kikőtni hogy teneked ez a kitételed hát nem tudom!

2023. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bűn, de azért fura. Mondom úgy hogy én mindig is nagyon bizonytalan voltam a testemmel kapcsolatban emiatt
2023. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szimplán ilyen az ízlésed, de szólok hogy a nők nem szeretnek róla tudomást szerezni. Akkor sem ha pont az ideáljuk vagy 'ott lent' is.


Számomra a nagy csikló az, ami hasonlóképp szexis/kívánatos mint neked a kilógó szeméremajkak. Ez utóbbi számomra mindegy.


Saját tapasztalatom alapján eddig kb senki nem értékelte ha ez az információ a birtokába jutott. Nem tudom mivel vagyunk mi rosszabbak mint azok akiknek mondjuk a kék szem a zsánere vagy mondjuk adott testmagasságra buknak. Ugyan olyan genetikai adottság, de rögtön ítélkeznek, meg azt feltételezik hogy ez alapján választok párt (tisztelet a kivételnek) 😑

2023. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Mivel már az elején, hogy mik a szándékad, így nem gondolnám, hogy az.
2023. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#3. Így igaz,én is pontosan ezt tapasztalom! Valahol jogos is,de valahol mégsem!
2023. febr. 5. 19:45
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
igen, bűn, 3-5 év letöltendő jár érte
2023. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elég fincsi
2023. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De az a helyesírás büntet.
2023. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem fogja ezt bevallani neked,ha csak nem konkrét szextárskereső oldalon keresel így.

Amúgy meg nem bűn. Mindenkinek meg van a maga perverzitása

2023. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, lehet neked meg plöttyedt a zacskód és egy salátás nőnek pont a plöttyedt zacskók fognak tetszeni és teljesen kiegészítetek majd egymást.


Az ismerkedést azért ne ezzel indítsd, de szerintem nem gáz. Mindenki mást szeret. Te ezt. Aki meg ezen megsértődik, hogy te ezt elmondod nem ér annyit, hogy foglalkozz vele.

2023. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!