Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme a szexnek, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a szexnek, mert szerintem felesleges időtöltés?

Figyelt kérdés

Több párom is volt nőként, de mindegyiknél ugyanarra jutottam: a szex csak egy feladat volt, így legyünk túl rajta, aztán csináljunk valami értelmeset.


Képtelen vagyok élvezni, inkább a férfiak kielégítése volt a célom minél gyorsabban. 5 éve párkapcsolatban élek, 3 éve meguntam ezt az állandó feladatot. Így azóta ha közelíteni mer már terelek is...

Hagyjon békén, hadd csináljak értelmes dolgokat.


Szóval csak röhögök, hogy sokan a szex miatt vettnek véget egy párkapcsolatnak szánalmas.


A szex helyett viszont mindenben gondoskodok róla és tényleg odafigyelek. Rajongunk egymásért, külső szemszögből is kiegyensúlyozott tökély kapcsolat. Bár tény hogy szex nincs, de minek is?



2023. febr. 13. 13:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#19: És hány olyan kapcsolat van, ahol szex nincs, mert csak a férfi szeretné, de nem lép ki szerencsétlen pl. azért, mert gyerek van?


És hány olyan kapcsolat van, ahol jól megy az egész kapcsolat, beleértve a szexet is?


Ne magadból indulj ki!

2023. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

#19


"Nagyon szomorú, hogy a szex ennyire fontos."


>Neked azért fontos, mert vagy aszexuális vagy, esetleg valami trauma miatt eltávolodtál a szexualitástól.

Egyáltalán nem szomorú, sőt felemelő érzés, amikor a másik fél engedi, hogy intim módon hozzányúlj a testéhez. Normális esetben az ember ugyanks nem fekszik le akárki akárkivel, tehát ez a szeretetnek egy kézzelfogható jele.


"Szerintem egyáltalán nem."


>Ez a te szubjektív véleményed. Az ember ettől szexuális lény, nemhiába épül rá egy egész ipar.


"Sokkal többet jelent a közös tervezés, az előremenetel a minőségi beszélgetés és nevetés."


>Ezek a dolgok is fontosak, viszont ha csak ez a fontos, akkor ezért nem kell párkapcsolatba lépni. Haverokkal, barátokkal, családdal is lehet jókat beszélgetni.

A párkapcsolatnak a testiség ad egy fajta intimitást. Az érintések, a simogatás, a csók, majd ahogyan mélyül a kapcsolat úgy teljesedik ki a testiség a szexualitásban.


"Hisz hány olyan üres kapcsolat van amit csak a szex tart össze?"


Szerintem kevés. Csak a szex nem tart össze egy kapcsolatot, hiszen azt lehet mással is. Üres kapcsolatokról társfüggőség, anyagi gondok stb. miatt nem lépnek ki egyesek. De amint lehetőség kínálkozik, mindenki menekül.

Az a kapcsolat meg ami szexre épül, nem párkapcsolat, hanem szexkapcsolat.

2023. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Pontosabban:


*Neked azért nem fontos.


#22 voltam

2023. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Az exemmel pontosan ugyanezt éreztem. Kötelező körök, legyen már vége, stb. EX.


A barátommal nagyon szeretem, jók vagyunk az ágyban, méret, intenzitás, ő kicsit dominánsabb, én szeretem amikor dominálnak, napi-kétnapi 1 vagy több alkalom... :)

2023. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nekem: A szex nem időpocsékolás. Összekapcsolódás, a bizalom megadása a másik félnek. Szeretet, szerelem, érzelmek. Nem csak a vágyak és a kielégülés a cél. Az egymás iránti szeretet és érzelmek kifejezése.


Én is nő vagyok. Rengeteg negatív tapasztalatom van, annak ellenére hogy egy vidám ember vagyok, aki nem prűd és odaadó. Mindig többet adtam mint kaptam, de ez sem bélyegezte meg azt, hogy ne szeressem a szexet. Akivel nem működött és nem volt törődő, szakítottunk. Főleg most, hogy többet sportolok és van nagyobb látszatja is, egyre jobban kezdem elfogadni önmagam.



Arra lennék kíváncsi, a kérdező akkor soha nem is maszturbált? Nekem az jött le a soraiból, hogy biztosan nem. Én kiskorom óta maszturbálok, de az utóbbi időben ez nálam is lecsökkent a folyamatosan terheltség miatt. Mondjuk s napokban elkezdtem reggel Macai-t szedni és nem bántam meg.



De őszintén, egy kapcsolatban lévő nőtől ez eléggé pancser hozzáállás. Nem akarlak védeni, de ha nem vagy képes szexuálisan aktív lenni, a sráccal szakíts. Ez inkább az ő érdeke, hogy találjon egy olyan nőt aki illik is hozzá.

2023. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük hogy a szex mellett kb szó szerint mindened odaadod a csajnak... hogy utána ő megcsaljon.. akkor igen. Felesleges pazarlás :D de azért nem lehet valaminek csak az egyik oldalát nézni.
2023. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
26. Ismét egy gyönyörű általánosítás. :)
2023. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!