Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor van az ovvuláció? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az ovvuláció? És így mikortól számoljam a 14 napos luteális szakaszt?

Figyelt kérdés
Február 8,9.-én (14,és 15.) Napján a ciklusomnak, volt pozitív az ovu teszt. 14.napos délután 6kor, 15.napon pedig délbe! A luteális szakaszom mindig 14nap és pontos is a ciklusom.27-29napos. De a kérdésem az lenne,mert (a tojásfehérjés nyákom 13.és 14. Ciklusnapomon volt) 15már nem..hogy a nyák az ovulláció előtt alakul ki? Illetve ha 2nap is pozitív a teszt,akkor utanna való nap van tüszőrepedés? Tehát 16.napon? És onnantól azt a napot is beleszámoljam a 14napos lutealis szakaszba? Így kb 28-29napra kell megjönnie?
2023. febr. 13. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Na ennyi szám nekem sok volt.

Ne görcsölj ennyire a gyerekre, mert akkor nem fog összejönni.

Ha pontos a ciklusod akkor a menszesz első napjátol kell számolni, es onnan a 14. nap. Én ugy szoktam hogy 12 es 16 között van kb, de én ezt "fogamzásgátláshoz" számolom, mert nem baj ha lesz gyerek.


Kb 7 hónapja csináljuk így, igaz kislányom közel 1 év semmilyen védekezés után fogant.

2023. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tölts le egy appot és akkor az megmondja. Nem kell számolgatni
2023. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!