Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elélvezzen a nő előjátékkor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elélvezzen a nő előjátékkor, vagy inkább csak a rendes aktus során legyen orgazmus?

Figyelt kérdés
Hogy a jobb?

2023. febr. 15. 07:04
A kérdező szavazást indított:
Inkább a rendes szexnél jussunk el a csúcsra. Ha már előjátékkor van orgazmus, utána nem lenne akkora vágy igazi szexre.
Nagyon is előnyös, ha van előjátékkor orgazmus. Utána még jobb a szex, felizgulva.
Ugyanolyan jó így is - úgy is.
50 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőm előjáték alatt élvez el minden esetben.
2023. febr. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Tökmindegy. A feleségem szinte soha nem élvez el előjátékkor. A szeretőm kifejezetten kérte, hogy mindig nyaljam élvezésig és csak utána kezdjem dugni.
2023. febr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Persze élvezzen
2023. febr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem az alapján kellene eldönteni, hogy egy férfi mit akar vagy mit hisz.. az orgazmus nem lehet kényszer, ha jön akkor jön és nyugodtan el lehet élvezni akár előjátéknál vagy akár szex alatt.
2023. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez egyéni preferencia kérdése. Nekem volt partnerem aki 5-7x is el tudott menni egy kis simogatástól, de volt olyan akit elég sokáig kellett izgatni. Utóbbi pl csak szex után tudott elmenni, előtte hiába izgattam.
2023. febr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az a legjobb ha 2x élvez itt is ott is :)
2023. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt mondjuk jobb helyeken nem nyilvános fórumokon savaztatják meg, hanem megbeszéli a két fél egymás között.
2023. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Én szeretek előjáték alatt is elmenni és szex alatt is. Bár szerencsém van, mert sokszor el tudok élvezni.
2023. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Nálam változó. Van mikor annyira élvezetes már az előjáték, hogy akarom az orgazmust. De van mikor kifejezetten behatolással, párom farkától akarok elmenni.
2023. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kívánságműsor. Én előjáték közben szoktam elélvezni. Hüvelyi orgazmusom nincs és soha nem is volt. Nem vagyok képes rá egyáltalán. Csikló orgazmusom is csak 24 éves korom óta van, amióta a férjemmel összejöttünk.
2023. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!