Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak az ostobák szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az ostobák szerint lúzerség a szüzesség?

Figyelt kérdés
Valljuk be, sok "aggszűz lúzer" zsebre tenné kétszer a fizetéséből a sok baxógépet mert olyan munkája van és olyan pozícióban van hogy rengeteget keres, így igazából akár a legjobb prostikat is megfizethetné, csak nincs szerencséje a nőknél. Egy csomó máig elismert ember is szüzen halt meg, szóval ejthetjük az egészet.
2023. febr. 15. 20:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Ilyenért szerintem kb azok szólnak be aki szerint az is gáz hogy valaki 20 évesen nem volt még diszkóban. lol
2023. febr. 15. 20:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a probléma az, hogy nagyon sokat foglalkozol, azzal hogy ki mit gondol rólad. Az ilyenek az egyik fülemen be a másikon meg ki. Felesleges erre energiát pazarolni. Majd 30 évesen rájössz, hogy egyre inkább nevetséges és lényegtelen lesz az egész amit csinálnak az emberek "sértegetés" címszó alatt. (na jó, ha nagyon sérteget akkor ki kell állni magunkért)


...


Különben kell hozzá önbizalom vagy legalábbis bátorság, hogy egy vadidegen nővel szexuális kapcsolatot létesíts, még pénzért is. Pláne szüzen... (Szerencsére én nem így vesztettem el hanem barátnővel, de mentem fizetős hölgyhöz és ideges voltam még úgy is).

Az nem olyan mint lemenni a boltba és venni fél kiló parizelt. Ha egy ilyet végig bírsz csinálni akkor te már bátrabb vagy mint sok aki nem szűz...

2023. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajj ne hívd már őket hölgynek, mitől hölgy egy rossz qva vagy egy random nő? Amúgy meg több egészségügyi problémával, meg úgy hogy lépten nyomott ver az élet nehéz magabiztosnak lenni és társai.
2023. febr. 15. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen a nagypofájúak nagy része is szűz, csak vetítenek. Huszonévesen, aki kérkedik, hogy neki már 20 nő megvolt, az legtöbbször csak 1-2.


Egyébként meg nem az számít, ki rajtol a legjobban, hanem, hogy ki ér előbb a célba. Lehet, hogy a "lúzer" 24 éves koráig szűz marad és hülyének nézik, de míg a nagymenő macsó 30 éves korára egy kiégett roncs lesz, aki senkinek sem kell, addig a "lúzer", karrierrel és tapasztalattal addigra a legjobb nőket kaphatja meg.

Tudod, a nők is változnak. A tiniknek és fiatal csitriknek a pörgés, a dominancia kell, de amikor már kiélték magukat, akkor egy megbízható, hűséges, gondoskodó embert keresnek valódi társnak. Na az nem a nagymenő macsó lesz, aki pár havonta továbbállna.

2023. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja ezek a "nagymenő rosszfiúk" szokták leszólni a diplomás és sikeres embereket, aztán visszamennek a gyárba droidkodni.
2023. febr. 15. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
A fizuknak mi a búbánatos tököm köze van a szüzességhez????
2023. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolt, hogy aki a farkával gondolkodik és mindent megdug, ami mozog, az valszleg nem tanul eleget, hogy jól fizető melója legyen.


Nem feltétlen van összefüggés, szerintem ezt még soha senki nem vizsgálta.

2023. febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 15 éves korom óta a guruló krumplit is, és mégis sikerült olyan végzettséget szereznem, amivel kishazánkban ,a bruttó átlagbér dupláját megkeresem nettóban. Szerintem semmi összefüggés nincs. Maximum a 30 éves szűzek nyugtatgatják magukat ezzel.
2023. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Neked gondolom szerencséd volt, hogy 15 évesen összejött a dolog. Mert szerintem 15 és 25 között minden férfi szivesen dugna naponta is, a kérdés, hogy van-e kit. :)

Azért mondom, nem feltétlen van összefüggés, de mondjuk én is találkoztam olyannal nemrég a 20 éves érettségi találkozón, hogy a srác annak idején nagy macsó volt, kb a fél suli megvolt neki, azt most egy kiégett szerencsétlen, aki 3 műszakban gürizik nevetséges pénzért.

2023. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!