Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A melltartó egy szexi kiegészí...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melltartó egy szexi kiegészítő vagy egy felesleges eszköz?

Figyelt kérdés

[link]

Én hasonlóan vélem.:)


2022. máj. 12. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szexi ha megfelelő lányon van nem egy Kelemen Annán
2022. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Felesleges bohóckodás az átlag magyar adottságokhoz. Persze ha valaki genetikailag nagy mellű, vagy elhízott akkor kell a tartás, hogy ne lifegjen


Hála Istennek egyre több nő jár csöcspáncél nélkül. Külön öröm ,hogy fiataloknál ez hangsúlyosabban jellemző 😍🥰😍 (és most a mellméret tök mindegy, akkor is nagyon szexis és szép látvány 😋 )


30F

2022. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Egy hasznos ruhadarab inkább. Tényleg kell a tartás hogy ne lógjon, nélküle a sima séta is kellemetlen, nemhogy a futás.

De nincs semmi bajom azzal sem ha valakinek nélküle kényelmes.

2022. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nélküle kényelmesebb lenne, de hát mivel ronda lógos a mellem, ezért mindig hordok...
2022. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Annuskánk maga is tudja hogy hülyeség amit mond, de valahogy a felszínen kell maradnia (ismertség = magasabb árazás a többi hasonló prostihoz képest) amihez ilyen szándékosan szenzációhajhász, megosztó hülyeségeket is mond (tudatosan).
2022. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek után meg kell állapitanom, hogy Kelemen Anna okos és karakán nö!!!
2022. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni dolog. A legtöbb nő utálja a melltartót. Kényelmetlen, nehezíti az öltözködést, stb.

Én szerencsés vagyok, pici a mellem így nem kell, nem is hordok. (Ennek is vannak persze hátrányai...)

PErsze megértem azokat, akiknek muszáj, de nem ismerek olyat, aki azért hordja mert szereti.

2022. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Szükséges kiegészítő. Elviselhetetlen számomra, ha nincs rajtam melltartó. Utálom, hogy lógnak, rám tapadnak a melleim, otthon is hordok, csak alváshoz nem...

Kelemen Anna egy agyatlan liba, nem tudom miért alapozol a véleményére. Ráadásul, ha valakinek kicsi, vagy épp fel van pumpálva, mint neki, tehát a gravitáció nem érinti, akkor elhiszem, hogy kényelmes nélküle.

Meg persze, ha egyénileg valaki így szereti, tegye, de elég erős vagy szexinek vagy feleslegesnek titulálni...

2022. máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!