Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Frusztrál a szüzességem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frusztrál a szüzességem?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok, akaratlan mozgásaim, rángásaim vannak idegrendszeri problémától és ezért gátlásos vagyok. És van más furcsaságom is, nem tudok pl húzóra inni csak kortyokban mert kiskoromban megijesztettek ivás közben és félre nyeltem, azóta bennem maradt. Már nem bánt senki emiatt, munkahelyen is elfogadnak, de mégis velem vannak a múltbéli dolgok. Hagyjuk a pszichológus dumát, többnél is voltam gyerekkoromtól kezdve és nekem nem segített. Egyébként szervi gondjaim is vannak és azokra szedek rengeteg gyógyszert. Jóval kevesebbnek érzem magam másoknál ezek miatt.
2023. febr. 17. 19:51
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
SSRI függő is vagyok, 16 éves korom óta szedek ilyesmiket. Nyugtatót is szedtem (alpazoram, benzó) de úgy éreztem hogy elég és elhatároztam hogy leteszem végleg, kb fél éve abszolút nem szedem, nem akartam hogy pusztítsa az agysejteim. SSRI-ről nem megy a leszokás, többször nekiestem.
2023. febr. 17. 19:54
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Mi a kérdés? Minden felvetett problémádat megindokoltad. Mire szeretnél választ???
2023. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A megoldást..
2023. febr. 17. 19:56
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen, frusztrál téged. Szokd meg, mert így is maradsz...
2023. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Úgy, rúgjál bele abba aki amúgy sincs jól.
2023. febr. 17. 19:57
 6/24 anonim ***** válasza:
30%

Igen, frusztrál.

Amúgy az antidepresszánsok azért IS jók, mert olyan állapotba hoznak hogy alkalmas legyél pszichoterápiára.


Ezt tessék megfontolni 😉


Ja, és jobbulást kívánok!!!



33F

2023. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Megoldás: keress egy hasonló lúzert nőneműben.
2023. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nincs államilag elérhető terapeuta, ezt orvos mondta, akihez meg mentem volna magánban olyan rossz értékeléseket kapott és olyan ostoba poitikai posztokkal hányta tele a facebookot hogy hagytam inkább. Feladtam a keresést.
2023. febr. 17. 19:58
 9/24 A kérdező kommentje:
Mennyi undorító ember van itt..
2023. febr. 17. 19:58
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Hja, de mindjárt megsajnállak ám...

Meghívjalak az ágyamba egy menetre? Attól még vesztes maradsz, mert továbbra sem te irányítasz, csak várod a csodát másoktól...

2023. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!