Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségemmel több éve eggyütt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel több éve eggyütt élünk, viszont van ami engem régóta zavar. Nem tud "hüvelyi" úton elélvezni. Lentebb?!

Figyelt kérdés

Tehát, csiklón keresztül (nyalás/ujjazás) mindig elélvez, viszont aktus közben nem tud(ami mindig hazavágja az önbecsülésemet)


Méretem: 14cm hosszú,13cmkerület


Beszélni beszeltünk róla, mindig elmondja, hogy nem velem van a baj(azt mondta előző -eseivel se volt)


Tudtok ajánlani valamit, ami esetleg segíthet, hogy az együttlét jobb lehessen neki, vagy esetleg amin régóta kattogok(hogy kicsi vagyok neki) az lehet.


Pár dolgot az évek alatt kipróbáltam/-tunk,de hátha tudtok tanácsolni valamit?


30/F



máj. 3. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Nem minden nő tud elélvezni szex alatt.
máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem minden nő képes rá. Ennyi.
máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm tisztában vagyok vele.

Viszont itt a kérdés arról szól, hogy esetleg saját tapasztalatok alapján, segített-e valakinek valami

máj. 3. 13:45
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok. Fontos a megfelelő technika és hogy olyan pózban csináljátok, amiben a leginkább stimulálva vagy a g-pont. Próbálgatni kell, mi lenne a megfelelő. Segíthet az is akár, ha misszionáriusban párnát tesztek a dereka alá, lovagló pózban meg tud ő is irányítani jobban. A kegel-gyakorlatokkal is lehet próbálkozni, illetve a gésagolyókkal, erősíti a hüvelyfalat és könnyebben hozzásegít az orgazmushoz. Ezeket tudom tanácsolni. Illetve még az is fontos, hogy se te, se ő ne görcsöljetek rá.
máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
Szerezz neki egy 19 cm-es hapsit, akkor majd lesz hüvelyi orgazmusa
máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ami még jó, szex közben a csikló ingerlése. Nekem olyankor némileg áttevődik az orgazmus a bennem lévő hímvesszőre.
máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mármint átvezetődik a hüvelyemre.
máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell erőltetni, hogy hüvelyileg élvezzen el mindenképp? Örülj neki, hogy máshogy el tud élvezni. Sztem tök jó, én úgyis pasiként az orált szeretem oda vissza legjobban. Az orális szex is szex, mégpedig a legélvetesebb nekem.


És amikor ilyen nőm volt, aki nem tudott elélvezni hüvelyileg, csak csiklósan, érdekes módon ő meg igényelte a szeretkezést, úgy, hogy ő sose senkivel nem ment el úgy.

máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en sem értem miért kell erőltetni a faroktól élvezést. De a kérdező is írja, hogy ez az ő önbecsüléséről szól, nem a felesége élvezetéről...
máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Ha bíŕod a strapát,tehát egy megfelelő előjáték után képes vagy kb 25 percig folyamatosan,egyre növekvő intenzitással dugni akkor lesz hüvelyi orgazmusa. Idő kell nekik hogy az izgalmi görbéjük emelkedjen és ha megállsz/pózt váltotok akkor ez visszaesik és nagyon nehéz lesz megint felhozni. Amikor jelzi hogy közel van na akkor nem szabad leállnod,inkább még rá is kell tenni egy lapáttal és akkor olyan orgazmusa lesz mint ha kiütötték volna,alig fog magához térni.
máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!