Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok csinálni ha beleszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ha beleszerettem a tanárnőmbe?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni.

Van egy tanárnőm aki eszméletlen szexy és ehhez illően öltözködik is. Önmagában emiatt csak annyi lenne, hogy nagyon durván megszeretném dugni viszont nagyon értelmes is és hasonló az érdeklődési körünk. Sokszor szünetben is beszélgetünk.

Lehet valamilyen szinten már észrevette, hogy oda vagyok érte akár ahogy beszélek vele sokszor vagy például egyszer a lépcsőnél észrevette, hogy a szèp kerek popsiját nézem.

Mostanában divat valamiért, hogy szimpla barátság ügyileg szeretik a lányok ha megölelik őket. Ez nekem mindig kifejezetten furcsa volt viszont a tanárnőt én is megszoktam ölelni és olyankor nem tudom lehet-e érezni a néha merev péniszemet.


Lényegében a főkérdés csak annyi lenne, hogy megkockáztassak-e egy randit a tanárnővel?

Én 18 éves végzős vagyok Ő pedig olyan 25-28 körüli.


Válaszokat előre is köszönöm!



2023. febr. 19. 10:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Szeress ki belőle.
2023. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Majd ha végeztél! Addig ne is ölelgesd!
2023. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2

Ha ismernéd Te is szivesen "megölelgetnéd" szerintem xd

2023. febr. 19. 11:06
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Verd ki sokszor rá gondolva aztán kinövöd és más lesz a kedvenc
2023. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
A tanárnő szünetben gyakran veled beszélget (pláne, mióta észrevette, hogy megnézted a fenekét), sőt ölelget, de úgy, hogy az álló farkad hozzáér... Ja, hihető. (Nem.)
2023. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Már kezdtem csodálkozni hogy ilyen 40+ nőröl lehet szó de szerencsére nem olyan nagy a kor különbség így több esélyed lehet
2023. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Emberek, ez hatalmas kamu, a tanárnénit nem szokás ölelgetni még 2023-ban sem.
2023. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#7 attól függ milyen suliban mert vannak az ilyen erősebb iskolák ahol megadják a tiszteletet és a tanárok nagyon kemények stb és van ami gyengébb nem olyan szigorúak a tanárok (pl az én sulim ) ott ölelgetik a tanárok és mindenki jóba van mindenkivel de az előző sulimban semmi kapcsolat nem volt osztályok között a tanárok többsége nagyon szigorú volt de még a legkedvesebb tanár se ölelgette a diákot
2023. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#5

Ki mondta hogy pláne mióta észre vette, hogy néztem? Inkább továbbra is.

Pont ezt írtam, hogy nem tudom érzi-e mikor néha hozzáér.


#7

Lányok is fiúk is megölelik akikkel jobban van. Én sem értem mi ez de már általánosban ilyenek voltak a lány osztálytársaim és a jobb fej tanárnőim is.


#8

Így van. Bár én szerintem ez a tanárnőtől függ nem pedig az iskola minőségétől.

2023. febr. 19. 12:16
 10/21 Whitewolf19 ***** válasza:
100%

Én úgy hiszem, ő is vonzódhat..

Szereltem pár éve idősebb tanárnővel.. Kérdeztem is tőle, hogy mennyire nézik meg a tanárnők fiatalabb diákokat.. Annyi volt a válasz.. Legalább annyira, mint mi a tanárnőket.. ;)

20-on éves fiatal tanárok esetében még kevéssé meglepő.. Sok közös.. Keresi a közelséget stb. ez árulkodó..

Viszont titokban kell tartsd, se barátnak.. Se senkinek..

Az állása is a tét!


F/27

2023. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!