Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominák, miért élvezitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák, miért élvezitek, ha húzhatjátok a férfit orgazmus tagadással?

Figyelt kérdés

Magabiztosságot ad, vagy revánsot? Miért élvezitek?


(Nem elítélem csak kíváncsi vagyok)



2023. febr. 20. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Revans... hát az nincs benne! A BDSM nem revansról szól, nem a düh kitöltéséről a másik emberen!!!
2023. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Mert élvezi


Olyan mint hogy más élvezi ha fenekelést adni vagy izgatja a kötözés

2023. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan ahogy előttem írták, azt élvezem a legjobban, hogy ő élvezi. Szeretem ezt a játékot, ő kéri mindig, közben látom h azért mégis szeretné, dehát ő kérte, ki kell bírnia. Közben persze élvezem az egyéb hasznos velejárókat, pl. több figyelem, kényeztetés, stb. Egy hét orgazmus nélkül, és kb bármit megtesz a kedvemért...
2023. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

3 A feleségem is ezt csinálja velem néha de imádom. Most is a 3.napnál tartunk. :)

35F

2023. febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert élvezem azt hogy szenved, és orgazmusra vágyik, de nem kapja meg.
2023. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!