Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hány csajszit varrtat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hány csajszit varrtatok le ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
én sajna csak kettőt, de ugye tél van szal sztm így annyira azért ez nem rossz

2023. febr. 21. 18:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

29. Mert rossz helyen keresgéltél, az nem a normálisak hibája. :)



30. Azért azt tegyük hozzá, hogy én 2 kapcsolatban majdnem 4 és fél év alatt egyszer sem kaptam orált, mégsem sírtam. De azért nekem kellett adni, kb majdnem mindennap.. :D szóval.. :D


Én nem vártam el eddig sem, de szarul esett hogy tárgyként vagyok kezelve. Az utolsó kapcsolatokban én fizettem a mobil számlát, az albérletet és kb mindent. Majd rájöttem hogy ez krvara nem jó, ahogy van. Végül kidobtam a gyereket. Dolgozni sem akart. Szóval én a saját példámon élek.


Nem várok el a másiktól semmit, nem tartatom el magam, de igenis szeretném ha orálisan én is legalább kicsit ki lennék elégítve, legalább mint előjáték hogy könnyebben mennyien az aktus. Nem kell órákig nyalni, de legyen odafigyelve. Pont.

2023. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
31 olyan nincs, hogy neked KELLETT adni orált, majdnem minden nap. Semmit sem kell. Ha tényleg ennyire hülye vagy, nem tudlak sajnálni, pedig amúgy a többi alapján te is tényleg pont egy kivétel lehetsz, aki nem tárgyiasítja a férfiakat.
2023. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

32. Akkor írjam úgy, elvárás volt, na?:D


Ja, na és pont én koppantam az ilyen pancserekkel. Ha nem lenne párom, nem is kellene senki.. :D

2023. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!