Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehetett rám ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett rám ilyen hatással egy idegen férfi ha nem vagyok kiéhezve?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok,10 éve már a férjemnek,ahhoz képest kisebb hullámvölgyekkel kielégítő a szexuális életünk.

Ma történt velem egy tőlem idegen dolog a villamoson hazafelé.Felszállt egy pasi, mellettem állt meg,először nem is néztem az arcát,csak így oldaláról,de már akkor éreztem, vmi fura dolgot,nem is tudom leírni, aztán úgy álltunk már, hogy köztünk volt,(vagyis a nyaktól felfelé volt köztünk) egy ilyen panellap vagy nem tudom mi a neve,ami a tartja kijelzőt,de így a fizikai távolság még kisebb volt köztünk,a kezeink közt kb 10 cm volt,csak ugye eltakarta az az izé. Leasarkítva egy elég erős szexuális vonzalom kapott el, rendesen bizsergtem. Nem igazán fordult elő még velem ilyen, főleg ilyen körülmények közt. Aztán leszallaskor próbáltam szemügyre venni, félig meddig sikerült. Utána láttam, hogy ő is forgolódott amikor már mögötte voltam.


2023. febr. 21. 22:45
 1/5 StevenUp ***** válasza:
37%
Valszeg a pároddal való együtélés tompított a ri*ancvéreden, de most újra a felszínre törtek az emlékek. Pár éven belül meg fogod csalni a párod
2023. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Ezt hívják kémiának baby :) Lehet te azt hiszed nem vagy kiéhezve, de a tudat alattid meg nagyon is...

Amúgy ott van a megfejtés a kérdésedben... "kisebb hullámvölgyekkel kielégítő" - nem azt írtad, hogy fantasztikus, csúcsszuper, leírhatatlan hanem kb. "egynek elmegy", de az is döcögősen, amikor éppen nem csukod be a szemed és nem áltatod magad a középszerű semmire hogy hű de jó.

2023. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem folyton ez van, csak én pasi vagyok, ezt úgy hívják vágy.
2023. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Mert unod màr a férjedet meg a gyatra szexet....
2023. febr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly nyáron éreztem ilyet egy csaj iránt (fiuként), ugy hogy van barátnöm, igaz tölem 300km-re lakik. Nagyon rossz volt, mert olyan depis lettem és ugy kivántam a csajt, hogy az abnormális.



Ez majdnem véget vetett a kapcsolatomnak. Amiben az a fura, hogy sose volt még ilyen, pedig sok lányt ismerek…

Nem tartom magam lânyok kedvence fiunak, de akkor ott köztünk a hajszál választott el attol, hogy szètszedjük egymâst.


Igen, ez az igazi kémia. para nagyon, hogy megzavart. 😅😅

2023. febr. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!