Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hány nővel voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hány nővel voltatok eddig?

Figyelt kérdés

Hány nőnek okoztatok


1. csiklóorgazmust

1a) csak szájjal

1b) csak kézzel

1c) egyéb módon (parallel ujjazás, segédeszköz akármi)?


2. Hány csajnál jött össze a hüvelyi orgazmus

2a) tisztán pénisz általi ingerléssel közösülés közben

2b) közösülés közben rásegítéssel?


3) Egyéb orgazmusfajtákat (pl anális) sikerült kiprovokálni? Mennyit, hogyan?


4a) Hány nőnek nem tudtatok hüvelyi orgazmust okozni azok közül akikkel szexeltetek?

4b) Hány nőnek nem hoztatok össze semmilyen orgazmust akikkel valaha voltatok (petting és szex együtt)?


5) Mennyi női orgazmus volt eddig a rekord/nap pályafutásotok alatt? Csak úgy kb...?


Kérem senki ne licitaljon. Ez nem a Va***a 😁


Privátot sem kérek pasiktól, tapasztalt férfi vagyok. Tanácsot pedig végképp nem szeretnék, főleg nem önjelölt szexológusok és elméleti szexisten(nők) szájából. Köszönöm.


Kérem ne oltsátok egymást se, adott nemeket vagy más csoportokat sem! Tényekre vagyok kíváncsi, nem véleményekre.



2023. febr. 22. 19:48
1 2
 1/13 Eric Griffin ***** válasza:
93%

"Privátot sem kérek pasiktól, tapasztalt férfi vagyok"


Te inkább beteg vagy. Szerinted bárki tud erre válaszolni? A nők helyében voltunk akiket levarrtunk? Ezt inkább csajoktól kellene megkérdezned te agysebész. De nem hiszem hogy bárki egy füzetben strigulázná ezeket, max akinek 1 vagy 2 partnere volt 10 alatti aktus számmal. Tapasztalt férfi 🤣🤣

2023. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
2 nővel voltam eddig. Részleteket nem szeretném megksztani higy kivel mit csináltam. 28/f
2023. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ok. Megint egy semmit mondó írás. Azaz 0/2.


Csak mondom: nem az volt a kérdés kivel mit csináltál

2023. febr. 22. 20:06
 4/13 Eric Griffin ***** válasza:
90%
Tényét írtam, nem véleményt. Beteg vagy. Senki értelmes ember nem tud erre neked válaszolni, akinek több partnere volt már élete során, de nem csak a partnerek számától függ, lehet valakinek csak egy volt és vele csinálta már 200szor ő sem tud erről pontos számokat írni. Elmondhatsz engem bárkinek, a tényen nem változtat. Tapasztalt beteg lúzer vagy.
2023. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Beteg vagy."

Mondja ezt egy 0/0-ás incelke 🤭

2023. febr. 22. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Én összesen 7 nővel voltam.

Ebből 2 volt komoly, és csak 1nek tudtam orgazmust, és csak szex közben, rásegités nélkül. Mellesleg azóta is vele szexelek sajnos elég ritkán (a feleségem)

49f

2023. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor 0/2 nem érdekel incelkém :)
2023. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 20:15, te vagy az első hasznos válaszoló.
2023. febr. 22. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Kb. 25 nővel voltam, egy-két kivétellel mindnek okoztam orgazmust, de nem tudnék ilyen részletes statisztikát írni. A 3. kérdésre van egyértelmű válaszom: egy (a mostani) partneremnek volt anális orgazmusa, hátulról, nem vadulós dugással, én voltam az első, akivel összejött neki.
2023. febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

KB 15. nővel voltam.

- 1 hölgy volt, aki anál függő volt. Mindig dugnom vagy nyalnom kellett a popsiját miközben játszott a csiklójával. Óriásikat élvezett. A hagyományos nyalást is imádta. Ő sorozatélvező volt 4-5 orgazms kb 3-4 óra alatt

- 3 partner volt, aki hüvelyi és csikló orgazmusra is képes volt, általában 1 max. 2 orgazmus volt egy együttlét alatt (előjáték+behatolás)

-2 partner volt, aki csak csiklón keresztül élvezett el.

-4 partnerem volt, akiről biztosan tudom, hogy sohasem volt orgazmusa. Nagyon jó volt velük, mielőtt a trollok megtámadnak, mindketten élveztük az együttléteket. Kicsit fusztrált a szitu, de intelligensen megbeszéltük, hogy igénylik és szeretik a szeretkezést, de nem képesek még maszturbálás útján sem elélvezni

-A maradék hölgy általában egyéjszakás kaland volt, amiről nem akarok következtetést levonni.

2023. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!