Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hány nővel voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hány nővel voltatok eddig?

Figyelt kérdés

Hány nőnek okoztatok


1. csiklóorgazmust

1a) csak szájjal

1b) csak kézzel

1c) egyéb módon (parallel ujjazás, segédeszköz akármi)?


2. Hány csajnál jött össze a hüvelyi orgazmus

2a) tisztán pénisz általi ingerléssel közösülés közben

2b) közösülés közben rásegítéssel?


3) Egyéb orgazmusfajtákat (pl anális) sikerült kiprovokálni? Mennyit, hogyan?


4a) Hány nőnek nem tudtatok hüvelyi orgazmust okozni azok közül akikkel szexeltetek?

4b) Hány nőnek nem hoztatok össze semmilyen orgazmust akikkel valaha voltatok (petting és szex együtt)?


5) Mennyi női orgazmus volt eddig a rekord/nap pályafutásotok alatt? Csak úgy kb...?


Kérem senki ne licitaljon. Ez nem a Va***a 😁


Privátot sem kérek pasiktól, tapasztalt férfi vagyok. Tanácsot pedig végképp nem szeretnék, főleg nem önjelölt szexológusok és elméleti szexisten(nők) szájából. Köszönöm.


Kérem ne oltsátok egymást se, adott nemeket vagy más csoportokat sem! Tényekre vagyok kíváncsi, nem véleményekre.



2023. febr. 22. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értem, miben és hogyan jutunk előbbre attól, ha puncibaszo1972 felhasználó itt megvallja, hogy az 1972 a megdugott nők száma vagy a születési éve.
2023. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kinek van erre ideje? Kb 15.

37f

2023. febr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal. F 45
2023. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!