Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bepótolni a tizenévesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepótolni a tizenévesen kimaradt szexet?

Figyelt kérdés
Kimondottan rossz időszak volt, nagyon örülök hogy végre kijártam az iskolát és olyan messze költöztem a szülővárosomtól amennyire lehetett. Bár nem tudom hol kezdjem, évek óta barátok se nagyon vannak, én mindig max egy vagy két emberrel barátkoztam mert jó részét az embereknek képtelen vagyok elviselni, még a jó barátokat sem túl hosszú távon. Nem kapcsolatra vágyom csak ágyi barátra, bár kell nekem hozzá érzelem, nem szerelem mert szerintem aromantikus vagyok. Romantikus vonzalmat nem szoktam érezni, inkább csak mint embert szeretem a másikat és ennyi, amúgy sem szeretem az embereket kategorizálni hogy "barát" "barátnő" "haver" stb, bár néha egyszerűbb kategorizálni. Igazából nem tudom hol kezdjem magamnak való férfiként, nem szorongó vagy félénk vagyok aki nem mer megszólítani másokat, csak egyedüllétet élvező. 22/f
2023. febr. 23. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Kezd ott, hogy baráti társaságod, úgymond társasági hálód legyen. Ha barátként nem tudsz pozitív benyomást tenni másokra, nem sajátítod el az ehhez szükséges kommunikációt, viselekdésmintákat akkor pasiként leszel szimpatikus egyetlen nőnek sem.

Azt meg kifejezetten utálják a nők ha nettó lyuknak nézik őket. Ugyan vannak testi dolgokba könnyen beleugró nők, de azokat meg pillanatok alatt levadásszák előtted a "cápák" (akiknek van szemük ezt kiszűrni és rutinjuk hogy levarázsolják a bugyit).

2023. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem látszólag kedvelnek a munkahelyen, legalábbis mindenki barátságos, pláne a külföldiek. Ha kérek mondjuk egy szál cigit mert kifogytom adnak rögtön, mindig mondom hogy visszaadom de azt mondják hogy nem kell. Igazából szimplán úgy bánok mindenkivel ahogy ők velem, alapvető tisztelet aztán megvan a beilleszkedés.
2023. febr. 23. 01:03
 3/9 A kérdező kommentje:
De annyira nem vagyunk közeli kapcsolatban hogy munkán kívűl bárhol találkozzunk, ők a soron dolgoznak én meg más beosztásban, megvan nekik a belső körük.
2023. febr. 23. 01:05
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Az csak a szimpla kollégális udvariasság nem több, ez még nem barátság. Barátokat szerezz, ne szimpla ismerősöket.
2023. febr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sosem mentek könnyen az emberi kapcsolatok.
2023. febr. 23. 01:14
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
#5 ezért mondtam ezen fejlessz, addig sajna csajod sem lesz.
2023. febr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem miért nézném lyuknak a nőt, oda van írva hogy nekem kell hozzá érzelem.
2023. febr. 23. 06:16
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Nárcisztikus vagy, az a baj.
2023. febr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem baromira nem nárcisztikus, azok jellemzően nem magányos emberek :D
2023. febr. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!