Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktív tinderezők tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív tinderezők tudnátok írni tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Szóval még nem regisztráltam semmilyen társkeresőre, de kíváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata, esetleg akik mostanság használják mit tudnátok róla írni?

Meg éri szerencsét próbálni?



2020. ápr. 9. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég sok a pénzéhes liba. De ha okosan csinálod akkor *aszhatóak.
2020. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak alkalmit akarsz, akkor is le kell futni a tiszteletköröket. A "szia.szex" típusú üzenetekre a legolcsóbb lotyó sem reagál.
2020. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

> Ha csak alkalmit akarsz, akkor is le kell futni a tiszteletköröket. A "szia.szex" típusú üzenetekre a legolcsóbb lotyó sem reagál.

Egyszer regisztrálj egy jóképű férfi fotóival. Meglepődnél.


Kérdező, van egy-két kérdésem, ami alapján el lehet dönteni: nő vagy, vagy jó megjelenésű férfi? Ha bármelyikre igen a válasz, akkor megéri megpróbálni.

2020. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Eléggé jó megjelenésű vagyok, van pénzem is

Igazából eléggé sokat számit

Nincs olyan lány akinek ne számitana a pénz


Még át gondolom erdemes e időt fektetni ebbe

2020. ápr. 9. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
mit jelent ez a tisztelet kör? 1 randit és a végén szexet mert ezzel nekem nincs bajom, vagy hogy 1 hétig elviszem mindenhová mert az már felejtős. tegyük fel hogy vonzó pasiról van szó
2020. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Szia! Én igaz régebben tindereztem aktívan és nagyon sok randim is volt ezáltal. Akadt aki csak szexre ment természetesen, de általában rendes, normális férfiakkal találkoztam. Jól kell válogatni ;)
2020. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van pénzem rendesen, és rohadtul nem tapasztalom, hogy számítana. Jó, nyilván ha valaki jól néz ki, akkor plusz lehet. De ha hozzám hasonlóan rossz megjelenésű, akkor nem igazán változtat a dolgokon.
2020. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tuti hogy pár hónap alatt elkapnék vagy 5 nemibetegségeg. Szerencsére van kapcsolatom.
2020. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Jesszus. Ennyi hülyeséget egy helyen.

Kérdező,próbáld ki! Sok fajta lány van fent,nézz körül.

2020. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!