Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a tapasztalatok a péniszrő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a péniszről készült fotók sikerességéről, ha az embernek mindegy, csak szexkapcsolat vagy alkalmi jöjjön össze társkeresőn?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallani, hogy mennyien küldözgetnek ilyesmiket. Én meg logikusan próbáltam megközelíteni. Lefotózza az ember a szerszámát, csinál rá egy template-et vagy scriptet ír rá és pillanatok alatt szétküldi 1000-10000 vagy akár 100 000 nőnek is. Akár a spermiumok mennyisége, ez is egyfajta evolúció virtuális térbe emelve.


Ha 1000-ből vagy 10000-ből csak egyetlen nő is jön össze, már jobban megérte és már kevesebb az erőfeszítés, mint ha 10 nővel fejenként több órán keresztül értelmesen beszélgetsz és mindegyik offol valamilyen okból, tehát csak az idődet pazaroltad rájuk.


Tényleg szeretném tudni, mert ami ilyen tömeges mértéket ölt, ott igaz a mondás, hogy"nem zörög a haraszt". Meg ugye ott van az örök érvényű Occam borotvája is.



2020. ápr. 22. 02:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem ilyen egyszerű. Azok, akik random szórják a képeket a farkukról, jellemzően nem azon az értelmi szinten állnak, hogy bármiféle scriptet vagy ilyesmit írjanak. Szóval, számukra ez a lehetőség ki is van lőve...

A nagy számok törvénye alapján biztos, hogy néhány srácnál működik, de szerintem a többségnél nem. Nekem is voltak olyan barátnőim, akiknek küldtek ilyen képeket, sőt, nekem is. A legtöbb srác face adatlapjáról az jött le, hogy ez nekik igazából valami utolsó mentsvár, hogy valami minimális szexualitáshoz jussanak, mert élőben soha nem fognak nőhöz érni. Így, legalább valami magamutogatásként megélhetik a dolgot.

2020. ápr. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Gondban akkor leszel, amikor ráizgul egy ilyen gyk-s Freya törzstag, mert épp megélhetési problémái vannak, mivel itt bssza a rezet reggeltől estig.
2020. ápr. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!