Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nem akarok alkalmi kapcsolatot, de vágyom a szexre, érintésekre? L28

Figyelt kérdés

Sajnos 2 hónapja véget ért egy hosszabb kapcsolatom, és vele sem volt már túl sok minden a végén.

Kezdem a falat kaparni...



2023. febr. 25. 22:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én speciel nyomkodom a mobilom
2023. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem tudsz gyakorlatilag semmit, ha nem akarsz szexkapcsolatot vagy lazább kapcsolatot csak magadat tudod kényeztetni. A komolyabb kapcsolat valóban nem jön könnyen és 2 hónap kevés idő, hogy túl lépjünk a másikon.
2023. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekem már legalább ÖTSZÖR(!) volt kínálkozó alkalom, amióta egyházi körökbe járok. Egy kapcsolat össze is jött...


Igaz, hogy nem erre vágytam annyira, ami most van, de legalább vonzódom valamennyire az illetőhöz (már réges-régen - közel 18 évvel ezelőtt - is találkoztam vele, csak akkor nem jöttünk össze.)


Szerintem próbáld meg akár az egyházi közösségeket, akár az istentiszteletekre járást - nem fogsz nagyon csalódni! Tapasztalatból mondom. (Nem mindenki túl vallásos, van aki csak light-osan.)

2023. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%

13-as válaszomhoz hozzátenném, hogy két olyan férfival volt alkalmam szorosabban kapcsolatot építeni -egyházi körökben -, akik két ellentétes dolgot állítanak magukról:


Egyrészt nem szex a legfontosabb szerintük egy párkapcsolatban, másrészt meg szinte csak a szexről tudnak beszélni. Főleg az egyik (nem azzal jöttem össze végül, hanem a visszafogottabb/tartózkodóbb természetűvel...)

2023. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom ez milyen egyházban van így? :D Valami szabad szellemű szektára gondolsz?
2023. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
34%

Római katolikusoknál sem mindenki annyira merev és bigott. Ott is ki lehet fogni szabadabb szellemű embereket.


Szóval én kettőt biztosan találtam. Olyan papokat is megismertem, akik kicsit lazább erkölcsűnek látszanak... szóban meglehetősen szigorúak, de tetteikben már valamivel "megengedőbbek".


12-es és 13-as válaszoló voltam.

2023. febr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%
Ez valami gagyi egyház lejáratás. Tény, hogy vannak lazábbak, de komolytalan amiket írsz.
2023. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
34%

Nem, nem járatok le senkit! Amit írtam, az valós dolog!


Általában előfordulnak lazább felfogású hívek. Ez nem azt jelenti, hogy folyton csak "azon" jár az eszük.


Inkább szókimondóak. Ennyi.

2023. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#16


A 12-es válaszoló biztos nem voltál, mert az én vagyok.

2023. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Akkor véletlenül nem jól emlékeztem a számozásra.


Van ilyen. Előfordul.

2023. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!