Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jó a pároddal még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó a pároddal még most is a szex, elmegy, unalmas, fantasztikus, lehetne jobb is?

Figyelt kérdés
Itt a minőségre és a gyakoriságra is kiváncsi vagyok.

2023. febr. 26. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Naponta van szex, hétvégén napi többször is akár. Fantasztikus! Kulcsa, hogy nem csak csináljuk, hanem beszélünk is róla. Megbeszéljük, hogy kinek hogy a jó, vagy éppen mik a vágyaink, vagy mit szeretnénk.

14 éve vagyunk házasok. Én 47, a férjem 44 éves.

2023. febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Fantasztikus! Hasonló képpen vagyunk mint az 1-esék. Igen a kommunikáció sok jó dologra alkalmas. Én speciál az a tipusú ember vagyok, aki mögött becsukódik a munkahelyi ajtó, az onnantól megszünik létezni. Így a magánéletem kiegyensúlyozott és stabil. Gyakran előfordul hétközben is, hogy több menet van. Nem az a gyors qrós, de az is előfordul, hogy az esik jól mindkettőnknek. Pl. szerdán este két igazi szeretkezős menetet csináltunk, azt az igazi kimerítő orgazmus agybanyilalósat, majd kedvesem csütörtökön egy csodálatos orálos kényeztetéssel ébresztett, ami egy kölcsönös 69-es kielégítésbe fulladt. Tehát kellöképpen gyakori, de a minöségre és egymás igényeire odafigyelve.
2023. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Már egyáltalán nem szexelünk. 30 évesek vagyunk 10 éve együtt.
2023. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne jobb is. Heti egyszer szexelünk, minőségre jó, de kicsit lehetne változatosabb. De főleg az a baj, hogy én kevésnek érzem.

A kommunikáció nálunk sajnos nem segített, a barátomnak ez így felel meg, úgyhogy ez van.

2023. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Elég sokat dolgozok így nem marad elég energiám szexre, amit a barátnőm nem nagyon ért meg. Heti 5x-6x is akarná, míg nekem elég 1 is. Továbbá eléggé unalmas az is ami van. Orál nincs a részéről egyáltalán, így tőlem sem kapja meg. Arra vágyik hogy a lehető legjobb kényeztetésben legyen része, vissza viszont ezt nem hajlandó adni. Silány a szex, semmi izgalom nincs benne. Sajnos nem az a mindenre kapható bevállalós lány.
2023. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ugyan ez a szitu, csk 47F, 41N felállásban.☺

2023. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még mindig szuper. Átlagban heti egy. 49f vagyok. Feleségem 52
2023. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor van, szuper. Inkább mennyiségi probléma van.
2023. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!