Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostantól csak a nők kezdemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostantól csak a nők kezdeményezhetnek szexet/kapcsolatatot?

Figyelt kérdés
A zaklatások és a rendszeres nemi erőszak elkerülése véget az egyetelen 100%ig biztos módszer az ha férfiak többet nem kezdeményeznek. Nő csak akkor kerülhesse közel férfihoz, ha azt a nő kifejezetten, és egyértelműen kéri. (Sőt papírral igazolja is???) Továbbá párkapcsolaton belül is, mivel minden érintés, vagy szexuális közeledés is, instant nemi erőszaknak minősül, amennyiben a nőnek épp olyan a kedve. Ezért férfi innentől csak akkor érhessen nőhöz ha a nő arra engedélyt ad vagy kéri, párkapcsolaton belül is. Nők tetszene a szép új biztonságos woke világ?

#biztonság #Férfi karantén #Férfi elkülönités #Nők kezdeményezhetnek
2023. febr. 26. 15:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%
Johnny Depp. Ne hasonlítsd már magad hozzá. Őt csak a pénz miatt jelentette fel a nője, nyugi ez a veszély téged nem fenyeget. Se pénz, se nő, a többi csak duma. Húzogasd magadnak, abból nem lesz baj, csak senki ne lássa, mert azért tuti feljelentenek.
2023. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%
Tökéletes cáfolás a több millió férfi, aki most is a barátnőjével van, miközben itt veritek magatokat 🤣
2023. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
37%
A nők/lányok nem tudják hogy mit akarnak. Szerinted így hogy kezdeményezenek? a férfi kell eldöntse hogy mi lesz. És a nő csak él a lehetőséggel.
2023. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én csak a kérdezőnek válaszoltam, hogy butaság, amit kér.

Nő nem fog kezdeményezni!

Az kockázatos dolog, nő pedig nem vállal kockázatot, az a férfiak dolga.

Minden férfi nyugodtan kezdeményezhet, amelyik tetszik a nőnek, a többi nem kezdeményezhet, mert az erőszak.

Egyszerű, nem?

Na akkor tessék így viselkedni.

2023. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%

15!


Ők is kezdeményezhetnek.

2023. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"Ők is kezdeményezhetnek."

Hogyne. Az egyenjogúság ezt is jelenti.


De attól még nem fognak.

Nézd meg az itteni írásokat. 10-ből 9 nő kerek perec megmondja, hogy ő nem.

2023. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%

17!


Az itteni válaszok nem mérvadóak. Több nő meg is teszi a valóságban. Az még mindig nem erőszak/zaklatás, ha úgy kezdeményezel, hogy nem jössz be a nőnek.


16!


Magadról beszélsz cicuka? :) Tehát anyádnak ilyenek kellenek?

2023. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Több nő meg is teszi a valóságban."

Hacsak úgy nem... :-)

De akkor itt miért tiltakoznak?


"Az még mindig nem erőszak/zaklatás, ha úgy kezdeményezel, hogy nem jössz be a nőnek."

Abból a szempontból mindegy, hogy ha útszéli, mocskosan durva módon elzavarja a férfit, akkor ez nem használ sem a férfinak, sem pedig a következő nőnek, akihez ennek a férfinak oda kellene menni.

A sokadik ilyen után nem megy többé senkihez.

Tudom, hogy ez a nőknek még tetszik is, hiszen ők utálják a többi nőt - de nem vezet jóra.


Annyi esze meg nincs már a nőnek, hogy így a jó férfiak se mernek majd odamenni hozzá.

2023. febr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem értem. Soha nem volt gondom a csajozással. És soha nem jelentettek fel. Persze akiknél kezdeményeztem kb a 10% lerázott, de a nemet is meg kell érteni. Én sem jelentettem fel senkit azok közül aki kezdeményeztek nálam és nem jöttek be. De gondlom akik ezt harsogják, ugyan azok az emberek akik szerint a nőnek nem kell kinyitni az ajtót mert egyenjogúság van és nem kell cipelni a szatyrot. Ha normálisan közelítesz egy nő felé, még ha nem is tetszel neki, akkor sem fog paraszt lenni, és nem fog feljelenteni. Az más kérdés hogy szerintem a kommunikáció, és most legyen az verbális vagy non verbális, kezd totál háttérbe szorulni. Gondolom ennek az oka hogy mindenki a telefonját nyomja ahelyett hogy beszélgetne emberekkel. Én nem akarok boomer lenni, és csak 32 éves vagyok, de nagyon káros az a tendencia hogy az érzelmeinket maximum nevető vagy síró állatkákkal fejezzük ki. Igen is pár szóból vagy elcsípett kis gesztusokból meg lehet mondani hogy felkeltettem-e a nő érdeklődését vagy nem. Ha látom, hogy nem. Nem alázom meg magam azzal hogy követem meg csesztetem.
2023. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

20!


Ha nem tetszel neki paraszt lesz, legfeljebb nem jelent fel. Azért nem mindennapos ez a dolog, és nálunk szerencsére még főleg nem, de külföldön már jobban előfordul.

Nem akarsz boomer lenni, de leírod a legnagyobb nyugdíjas klisét, miszerint mindenki a telefonját nyomkodja, ráadásul nem mész bele abba, hogy akik nyomkodják, azok könnyen lehet, hogy értelmes dolgokat olvasnak vagy azokról beszélgetnek.

2023. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!