Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 48 évesen akarok még egy jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

48 évesen akarok még egy jó szex élményt. Valami olyat amire még sokáig emlékezni fogok ha már nem fog működni a dolog. Mit javasoltok? Mi lenne reálisan megvalósítható?

Figyelt kérdés
Meleg, transz dolgok nem érdekelnek.

2023. márc. 2. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Tök jó lenne tudni, hogy milyen nemű vagy…
2023. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
48/F
2023. márc. 2. 14:44
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Nézz szét a vágyaim.hu oldalon. Egyenlőre nézegess hátha megtetszik valami
2023. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Vannak meg nem élt vágyaid? Bármi amire kíváncsi vagy, de ki se próbáltad, vagy nem kapod meg. Aztán keress olyan rosszlányt aki ezeket bevállalja, és ne sajnáld a pénzt.

Az utazás, egy jó étterem is mind mind élmény amiért fizetünk.

Miért ne lehetne ezért is. És akkor biztosra mehetsz, hogy megkapod amit szeretnél.

2023. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Csak akad egy pár barát, akikkel párcserézhettek...
2023. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Én 51 évesen úgy gondolom, korai még ezen gondolkozni.
2023. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Két nővel egyszerre, mindennel megfűszerezve (leszbi, anál, seggből a másik nő szájába, stb.)
2023. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 51 éves vagy? Én ugyanennyi és már 6 éve nem szexelek. Egyetértek a kérdezővel. Ezek már az utolsó lehetőségek. Szerintem ötven fölött a pasi még ha jól is néz ki öreg és már a kutyának sem kell. (Kivétel ha nagyon gazdag.) A korabeli nők mint pl. a barátnőm is már ebben a korban régen nem szexelnek. Úgyhogy kérdező bátorítalak és ne sajnáld rá a pénzt. Utolsó lehetőségek!
2023. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as válaszoló, veled egyidős vagyok. Annyiban igazad van, hogy a fiataloknak túl öregek vagyunk és náluk nincs esélyünk, de úgymond a korban hozzánk illő nőknél van esély szerintem. Nem hinném, hogy a 45 feletti nőknek ne lennének már vágyaik. Mi az igazság nők?🙂😉
2023. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Egy drágább szép prosti
2023. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!