Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Miért baj ez egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért baj ez egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy kérdés ihletett meg.

Mindenki azt írta, hogy aki úgy érzi többet érez a szeretője, akkor kidobja.

Ha mind a kettőnek tiszták a szabályok, amiket közösen beszélnek meg, de kedvelik egymást, akkor mi a baj? Nem gépek vagyunk, nyílván akit kedvelek, tetszik, azzal fekszünk le. Akkor miért baj, ha érdeklődőek vagyunk? Ha kedveljük a partnerünket?



2023. márc. 2. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Eleinte a szexpartneremmel mi is csak tárgyként kezeltük szinte egymást. Havi egyszer írt,akkor jött és el is ment haza. Aztán mindig egyre többet írt,keresett,sokat beszélgettünk stb...2 éve tart és már sütit sütök szülinapjára. Én szeretem őt ezt tudja is. Nekem az jön át hogy ő is engem de mégsem normális felvállat párkaocsolat. Szerintem bele férnek érzések is ha mindkét félnek megfele így és senkinek nem kellemetlen.
2023. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!