Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért bevállalósabbak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bevállalósabbak az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.


Rájöttem, hogy az idősebb

férfiak, (30+) örömmel, kérés nélkül adnak a nőknek orális örömöt. (P#nci nyalást)

Míg a velem egykorosztály, nagyon távolodik tőle. Nem tetszik nekik. Persze ők legyenek orális örökben túltengve, de ezt nem adják vissza. Hiszen fiatalok, nem most kéne az élet minden csepp örömét megtapasztalni?


Vagy az idősebb férfiak miért "bevállalósabbak"?



2023. márc. 3. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez nem igaz. 28/F
2023. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Mert ők tudják hogy kell.
2023. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Aki szereti a nőt az pinát nyal. ☝️
2023. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4%
Azer mert a potyapunaert barmit megtesznek, ha megkered oket meg a szarodbol is megesznek egy kanallal + Igenytelen not akinek mar a legy bekopte a punajat en is csak ittasan nyalnek az idosebbeknel meg gyakori h isznak
2023. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem bevállalósabbak

Csupán a korosztályod önző kis gyökerek gyülekezete

2023. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bevállalósság, hanem normális. A gond a tizen-huszonéves kis pöcsökkel van, akiknek csak a saját kis kukijuk élvezete számít. Őket még nem hozza izgalomba, ha a nő is élvezi a szexet.
2023. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Más pasikról nem tudok nyilatkozni, de az tény, hogy én pl szeretek nyalni! F./50+.
2023. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden esetben van így szerintem.Gondolom azért bevállalósabbak az idősebbek,mert ők már tudják hogyan kell és nem félnek attól,hogy a nő nem élvezi.
2023. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Én 20 évesen is annyira szerettem volna nyalni, mint most. Ez nem életkor függő.
2023. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
4%
Már nincs mit veszíteniük.
2023. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!