Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok szoktatok farok képet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szoktatok farok képet ķapní pasiktól? Meg szoktátok futólsg nézni?,Vagy csak azt ami különösen nagy? Mennyit szoktatok naponta hetente havonta kapni? Kitől vennétek szívesen ha küldene?Lehet híresség is?Focista?

Figyelt kérdés

#Farok selfie
2023. márc. 5. 09:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előfordul, azért nem heti szinten. Mindet megnézem kíváncsiságból, de egyáltalán nem izgat fel. Ahhoz a személyiség kell, nem a teste. Senkitől nem venném szívesen, mert alapból nem érdekel. Bármi a focihoz köthető, csak kevésbé érdekel...
2023. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szoktam kapni. Ha kicsit aktívabb vagyok, és egymás után több kérdést megválaszolok ebben a kategóriában, akkor az ezt követő egy-két nap folyamán akár többet is. Egyébként meg alkalmanként beesik egy-egy üzenet és kép a régi, sokszor évekkel ezelőtti válaszaimra.


Az, hogy mit kezdek velük, a pillanatnyi helyzettől és a hangulatomtól függ. Ha például elfoglalt vagyok nagyon, vagy nyilvános helyen tartózkodom, akkor nyilván nem fogom megnyitni a linkelt képet, utána meg már elfelejtem a dolgot teljesen. Ha odahaza vagyok, vagy éppen unatkozom, akkor azért rá szoktam kattintani kíváncsiságból. De akkor is csak megnézem, aztán nagyjából annyi. Szóval nem szoktam rá masztizni, meg válaszolni se általában.


Amúgy azt nem értem egyáltalán, amikor valaki borzasztó minőségű, kis felbontású, elmosódott, vagy olyan képet küld, amin a lényegnek a fele nem is látszik. Meg azt sem, ha valaki olyan farokról küld képet, ami eleve nem szép, és nem is nagy. Mert ha valakinek tényleg formás van, és a mérete is kiemelkedő, akkor még megértem, hogy megpróbál ezzel (is) csajozni. Mondjuk a célközönség akkor sem én vagyok, de el tudom képzelni, hogy van olyan lány, aki vevő ilyesmire.

2023. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Méretben hány centistől tetszik?Vagy kiemelkedő méretű?
2023. márc. 10. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!