Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, menyasszonya van ezért nem akar velem járni, viszont titokban csináljuk"azt". Érzelmileg néha lehoz az életről hogy részéről nem akar kapcsolatot, viszont éveken át azt hittem hogy nem vagyok képes orgazmusra, nála meg sorozatban jön. Hiányzik az érzelem amit nem ad meg, viszont iszonyatosan jó az ágyban annyira hogy utána 1 hétig nem is kell masztiznom. Ilyenkor mi a legjobb? Ha lekoptatom vagy ha én is kihasználom ezt a tulajdonságát?

2023. márc. 19. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Kezdésnek mondjuk nőlj fel és növessz gerincet
2023. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hidd el próbálkoztam

Mindig az lett a vége hogy egymásnak estünk...nem tudom megállni

2023. márc. 19. 21:54
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy 12?

Megfogod és nem mész oda ahol ő is van. Elég baj a menyasszonyának hogy egy ilyen tetű lesz az ura nélküled is.

Nem ösztönlények vagyunk hanem felnőtt emberek, és mint ilyen a tetteinknek is következményei vannak.

Szóval hajrá embereké meg magad..

2023. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Veedd fel ahogy dugtok és kuld el az asszonynak
2023. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Ezeket amit írnak ne izgasson. Azok írják akik még nem éltek meg ilyet. Aztán ha netán sikerül egy mindent elsöprő érzést kialakítaniuk akkor döbbentem néznek, hogy ilyen van.. Szóval aki nem élte meg nem értheti. Nem mindig azért van mert az ember akarja. Egyszerűen erősebb az érzés mint maga az ember.

Viszont igazuk van, hogy abba kell hagyni. Már csak az érzelmek miatt amelyek téged idővel felőrölnek. Hiába jó a szex ha a lelked szenved.

2023. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem semmi ahogy lealázzátok ezt a nöt, miközben meg sem jegyzitek, hogy a f-szija a menyasszonya mellet jár más csajjal kefélni! 1-es Ott nem keresed a gerincet?
2023. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Na, én pont ilyen kapcsolatban voltam a pasi (szerető)..
2023. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egymásra találtatok. Tudod hogy menyasszonya van mégis alá fekszel, és az újdonsült vőlegény is téged reszelt miközben még ott a párja. Hatalmasak vagytok így együtt.
2023. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj egyedülállóban keresni olyat akivel jó a szex. Biztos lenne olyan is. 🙂

Ez a kapcsolat tartósan úgyse fog működni, és hidd el te fogod megszívni a legjobban.

2023. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Agyilag gyenge zokni vagy.

Persze lehet hogy csak hazudsz itt és magadba röhögsz hogy most biztos irígykednek .

2023. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!