Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha olyan rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha olyan rossz velem a szex, hogy első vagy max második szex után menekülnek a nők?

Figyelt kérdés

Elég könnyen összejön a szex, úgy szexeltem 8 lánnyal, hogy közben nagyon sokat el is utasítottam…


De közben meg elég tapasztalatlan vagyok, mert összesen tizen X alkalommal szexeltem életemben és barátnőm nem volt. :/


Én nem tudom mit csinálhatok rosszul… Az a baj, hogy egyszerűen a szex után elkerülnek, vagy valami átlátszó indokkal lepattintanak.

De nem mondják meg, hogy mi a baj! Így miből találjam ki?


De mindig a szex után változik meg a hangulat…



2023. márc. 20. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
"Lehet , hogy nincs olyan bicepszem, mint Stallonenak, olyan szemem, mint Mel Gibsonnak, olyan hasizmom, mint Brad Pittnek, de úgy nyalok, mint Lassie."
2023. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokmindentől függ

Részletek nélkül nem sokat lehet erre mondani.

Idő, méret, mennyit teszel-mozogsz, mit vársz el, stb stb?

Lehet őket közben is kérdezni

2023. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2.


14 cm hosszú a méretem, a vastagságot nem tudom, de szerintem nem tűnik aránytalanul vékonynak…

Eddig egy olyan lányt sem fogtam ki, aki kifejezetten aktív lett volna, pedig voltam már túlsúlyos, normál, vékony és kifejezetten sportos lánnyal is… Tényleg mindenféle alkatúval.


De például még soha nem lovagoltak meg engem.


Úgy szokott lenni hogy van egy orál, általában én kapom először… Aztán én adom.

Ez után pedig vagy misszionárius, vagy kutyapózban szexi…


Én próbálom kérdezgetni, hogy “így jó?”, vagy “hogy érzed magad?”, de unott válaszokat kapok és mindegyik lány baromi csendes, nem adtak még soha utasításokat hogy mit csináljak…


Szerintem sajnos elég rossz a ritmus érzékem amúgy, meg az is előfordul, hogy kifulladok. Pedig én nem vagyok túlsúlyos… De magamtól nehéz kitalálni, hogy mit csináljátok rosszul.


Azt 100%, hogy durva nem vagyok.

2023. márc. 20. 12:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért szexelsz csak úgy? Talán keresned kellene valakit, akivel jársz, megismerni, beszélgetni és akkor nem tojnának rád szex közben, hanem vennék a fáradtságot, hogy megbeszéljétek.

Amúgy normális nőnél ez alap, szex esetén is, neked nem volt szerencséd.

2023. márc. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bro' az alkalmi kapcsolatok 99%-a nem folytatódik második alkalomra akkor sem ha lepedőakrobata vagy. Ha érzelmi kötelék is van akkor van 2. dobás, akkor tudsz kérdezni és akkor nyílnak meg annyira hogy megmondják mi hogy lenne jobb.

Szóval, ha "fejlődni" akarsz akkor ne fűvel-fával dugj össze-vissza, hanem legyen egy valamennyire állandó csajod akitől visszajelzéseket kapsz.

2023. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmet keresed? Akkor elég fura, hogy egyből 8 lánnyal lefekszel. Meg az is, hogy mind a 8 elhagy a kezdeti szex után. Meg te épp csak fél lábbal vagy ki a szüzességből, ott fekszik a hálószobában egy lány, és az első szex után már kiengeded onnan?


Szex tanács - passz. Csökkentsd valami sztorival az elvárásaikat, mást igazából nem lehet mondani. Ez egy logaritmikus skála, szal tizenpár szex után még jó sok szex kell, hogy látványosan jobb legyél, de ahhoz már elég lehet, hogy mondjuk egy kurv4 nem nevet ki, és élvezhető legyen veled a szex. Csak van köztük egy olyan lány, akinek van véleménye rólad, és hajlandó is megosztani veled, ha szépen kéred.

2023. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom hogy inkább tartós kapcsolatban gondolkodj akivel meg tudjátok ezt és minden mást is beszélni.

Addig amig ilyen semmitérő szexekben veszel részt, ne is számíts jobbra.

2023. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
14 centi se sokat segít.
2023. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha könnyen összejön, akkor dugj minél több nőt, minél többször, gyakorlat teszi a mestert.
2023. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
melegeben kurd meg ketszer ugyanazt a csajt, miutan ujra tuzeloallasba kerulsz. Kozben amig pihentek kerdezd meg, hogy csinald, mitol tudnad jobba tenni a kovetkezo menetet.
2023. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!