Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvez el olyan hamar a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvez el olyan hamar a pasi? Látszólag egészséges 30éves férfiról van szó,mégis kb 2 perc!

Figyelt kérdés
Volt úgy,hogy behatolás sem történt már a kezem simogatásatól (ami kb fél perc volt),majd a számmal szó szerint csak hozzáértem már elment. Betudtam az izgulasnak,mondta akart nagyon és izgult. De a 2., 3. Alkalommal is behatolás után kb 1-2perc. És akkor egyáltalan nem is volt se kézzel se szájjal izgatas részemről! Elmondása szerint keveset szexel,ez is lehet az oka? Mit tegyek ellene?
2023. márc. 22. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2023. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Dugás elött elégítsd ki a kezeddel vagy a száddal. Remélhetőleg akkor majd tovább bírja!
2023. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen pasim, sajnos késöbb se lett jobb.

Próbáltam azt is elősször kielégitettem szájjal, de másodjára meg már nem volt olyan kemény. Így ez sem vált be.

2023. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

És a találka fennmaradó idejét mivel ütitek el? Csak mert bennem felmerülne egy további menet, esetleg orál vagy egyéb huncutságok lehetősége.


Vagy taliztok, gyorsan elmegy, aztán elmegy?

2023. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3as,4es


Énis próbaltam előtte szájjal,de azsem mérvadó,mert ottis kb 1 perc. Én meg igényelném azért tovabb csinálni neki! Jatszani vele..


Meg a 2. Körbe már nem olyan kemény szintúgy. Orál neki annyiból all,hogy elötte kb fel percig csinalja nekem és szevasz. Utánna semmi huncutsagban nincs benne.. plusz a 2. Kornel is kb 2 perc es elmegy

2023. márc. 22. 14:53
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Gyakorlással, sok éves munkával, kezeléssel lehet javítani, de kérdés ezt a sok évet vele akarod-e kivárni.

Ha igen akkor beszéljétek meg, hogy addig a pár évig szeretőt tartasz, aki rendesen megdug, kinyal, megszopat.

Ha nem, akkor ... egyszerű a helyzet.

2023. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem kapcsolatban vagyunk, csak "baratsag extrakkal" kb

Egyikunk sem akar most kapcsolatot

2023. márc. 22. 15:02
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Én is ilyen vagyok,nem tudok mit csinálni,hamar elsülök.Nálunk csinálta más pasival,a tudtommal.
2023. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Vannak erre technikák, hogy hogyan bírja tovább, illetve kézzel-szájjal is ki tud elégíteni.
2023. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
#15.02 Ha csak szex kell, akkor könnyen találsz olyat, aki jobban teljesít.
2023. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!