Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyiszer ajánlatos naponta/h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiszer ajánlatos naponta/hetente egy férfinek önkielégiteni/szexelni?

Figyelt kérdés

Milyen káros következményekkel járhat rövid és hosszú távon a tulsok szex/maszturbálás?

Merevedési zavart okozhat?



2023. márc. 22. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kort és egészségi állapotot is figyelembe kell venni

Pl más egy jó egészségben lévő huszonéves meg egy kevésbé jó egészségben lévő 40 éves igénye

2023. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hetente párszor. Hogy annál jobban essen kis idő után újra csinálni, más ha minden nap csinálod. A lényeg, hogy ne ess túlzásba, és ne vegye el az eszedet.
2023. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kinek mi az igénye? Mennyi idős, mekkora a libidója? Mind mások vagyunk! Nincs norma, nincs alap. Kívánod a szexet? Van partner, vagy nincs? Szeretsz maszturbálni, vagy csak néha? Én a párom mellett is igényem a kis "én időt" mert jól esik, és szükségem van rá! Olykor heti 1-2 alkalom. De néha együttlét után is kicsapom.
2023. márc. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!