Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatban, házasságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban, házasságban élők titeket mivel vett rá a párotok a hármas (négyes ) sexre?

Figyelt kérdés
Megbántátok ? Mi volt a legjobb része ? Korotokat Nemeteket írjátok oda

2023. márc. 22. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

azt mondta ha benne vagyok vesz nekem cukorkát

15/f

2023. márc. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett rá venni élve egy perverz oldalon ismerkedtünk meg a 3as az olyan alamo mint 69-ben egy csillogó análplug


N

2023. márc. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel még összejártunk csak a szex miatt. Mivel ismert már, plusz nem volt mit veszítenie így előhozakodott a témával és relatív hamar rávett, hogy egy amúgy igen jó pasi haverját bevegyünk harmadiknak. Felemásra sikerült, az ismétlés meg csak rosszabb volt. Nem rossz, de egy sima szexnél nem adott többet, inkább kevesebbet.

Utána persze szerette volna ha neki is meglesz a kedvére való felállás és bár ez nem jött ilyen gyorsan össze, de a 2 lány 1 pasi felállást is kipróbáltuk. Attól sem ájultam el. Voltak mindben jó momentumok, de inkább olyan emlék, mint egy nagy várakozás után összejött középszerű szerető emléke.


Legjobb része az előjáték volt, az átlagon felüli volt.


L28

2023. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Egy szórakozóhelyre tévedtünk be külföldön, ahol nem csak hetero emberek voltak. Ott egy csinos szerb lány mind a kettőnk felé nagy érdeklődést mutatott, leginkább a feleségem irányába (ekkor még Bem volt a feleségem). Egész éjszaka csak róla beszélt, és elmondta, hogy amíg én kint voltam cigizni, vagy wc-re mentem, kavartak kicsit. Nagyon sajnálja, de úgy érzi, hogy vonzódik a lanyokhoz is. Ezt már régebben is érezte, de nekem nem merte elmondani, mert félt a reakciotol.

Azóta a feleségem már, volt már lány vendégünk is többször.

Akkor feleségem 23 éves volt, én 24. Most 32/33 évesek vagyunk

2023. máj. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14

Ez jó élmény lehetett.

2023. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a házasoknak megzápul az agya? mer úgy tűnik
2023. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!