Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tartós kapcsolatban\házasságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban\házasságban élők, fucsállnátok, ha a párotok néha-néha máshol aludna?

Figyelt kérdés
Elő szokott nálatok fordulni, hogy ti vagy a párotok, egyszer-egyszer szülőknél, barátoknál alszik? Mondjuk, ha haverokkal összeülnek, vagy családját látogatja meg és így jön ki a lépés. Vagy néhány napot egyedül megy el nyaralni? Nem sűrűn, úgy félévente\évente egyszer. Zavarna titeket?
2018. febr. 16. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Igen, furcsálnám. Eleve azt is, hogy engem nem visz a rokonokhoz, vagy nem vagyunk olyan jó barátok, hogy nyaralni mehessek a társasággal.

Lehet, hogy egyeseknek ez maga a borzalom, de mi szeretjük egymás társaságát. Együtt járunk szórakozni, nyaralni, közös a rokonság, közösek a barátaink. Nem is tudnánk úgy kikapcsolódni, ha nincs ott a másik, és folyton rá gondolunk. Pedig már 10+ éves házasok vagyunk.

Régen rossz, ha egy párkapcsolatot az tart össze, hogy mennyi minőségi időt töltenek külön.


Ahol az ismerősöknél volt ilyen külön buli a haverokkal, ott minden esetben megcsalás is volt, kivétel nélkül. Csak vagy titokban, vagy nyíltan. De hosszú távon nem maradtak együtt.

2018. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Eredetileg fura. De biztos van olyan idegesito/szemet pasi,akinel orulnek,h megy a rokonaihoz.
2018. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha néha a szülőknél alszik, azt nem. Én is szoktam, a párom pedig nem jön, mert 2 órányira laknak a szüleim a munkahelyétől, és ő 7-re jár, kissé kellemetlen lenne a reggel, annyit nem ér neki... Én meg meg tudom oldani.

Barátoknál eddig egyszer volt, hogy nekem dolgom volt a párom meg elment a legjobb barátjához felköszönteni szülinapján, és mivel csak kocsival lehet mifelénk közlekedni, ott is aludt.


Egyébként nekem fura lenne, ha "csak úgy" nélkülem járna a barátaihoz, ugyanis ők ugyanannyira az én barátaim is, szóval nem egészen érteném, miért nem együtt megyünk :D


N

2018. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Természetesen a közös nyaralások, rokonlátogatások felett értendő a kérdés
2018. febr. 16. 11:17
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem lenne furcsa. A párom is szokott néha a szüleinél aludni, én pedig volt, hogy buli után ott aludtam barátnőmnél. Teljesen megbízunk egymásban. Szerintem egy kapcsolat nem arról szól, hogy mostantól 'összenövünk' mindenhogy.
2018. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Buliban zavarna, a szuleinel aludhat nyugodtan neha.
2018. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Elég gyakran előfordul hogy utazás vagy munka miatt nem alszunk együtt, nekem nincs ezzel semmi problémám. Bízom a páromban, és türelmesen kivárom amíg újra együtt lehetünk.

Egyáltalán nem zavar.

2018. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez nagyon gyanúsnak tűnik... Kivülállóként ezt olvasva egyből arra asszociáltam, hogy viszonya van valakivel.
2018. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én szeretek néha kicsit elvonulni, egyedül lenni, leugrani a Balatonra 3 napra egyedül, vagy ha átugrok anyumhoz és pont ott a testvérem is akkor vele dumálni hajnalig, meg reggelizni másnap. Nem hátsó szándék vezérel és nem is arról van szó hogy nem szeretném a férjemet. :)
2018. febr. 16. 12:40
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

"Balatonra 3 napra egyedül..."

Ezt most nekünk akarod bemesélni?

Minek teszel fel kérdést ha saját magadat is átvered?

Mi ismeretlenek vagyunk, ha átvágsz minket, saját magad vágod át.

2018. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!