Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak ilyen egyszerű a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak ilyen egyszerű a luxus életmód?

Figyelt kérdés

Csak szét kell tenni a lábukat, csinosnak kell lenni és csendben maradni? Néha engedi popsiba? Luxusban élni = cserébe lenyelni a békát, elnézni a hűtlen pasit, aki néha megaláz?!


Tényleg ilyen egyszerű volna a luxus életmód elérése nőként?



2023. márc. 24. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Jóval több a csóró pasi, aki ezt a békát akarja lenyeletni.
2023. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Basszus nekem ezt senki nem mondta. Akkor itthagyom a picsába a férjemet, fizesse ő a hiteleket ő egyedül. Én meg gyorsan keresek valami gazdag palit és szétteszem a lábam.
2023. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

kb igen, anno kozepsulis hivatalos keretek kozt szervezett vitát nyertunk, hogy nokent egyszerubb az elet. az utolso ervemkent bedobtam, hogy ha mas nem, akkor a testukbol megtudnak elni akarmikor, egy ferfi viszont ehenhal ha nincs munkaja.

volt egy kis hűha, de vegul belattak hogy van benne igazsag.

nyilvan gerinc kerdese, nem 10/10 no lesz ilyen, de a lehetoseguk meglenne ra. az hogy ki el vele, az o dolguk

2023. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem egészen! A luxus életnek azért vannak árnyoldalai is! Nézd meg a filmet a YouTube-on!
2023. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha ilyen egyszerű lenne, nem látnál nőt dolgozni.
2023. márc. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
pont így ahogy leírtad :D csak kimaradt az hogy a luxus faszi alapból öreg.. kevésszer kell dugni vele.. cserébe lui vuttyon táskák.. rolex óra.. 600 féle testápoló
2023. márc. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
de én azt szoktam mondani.. az is tökéletes kapcsolat.. mert az öreg faszi megkapja a fiatal puncit... a nő meg a gazdagságot.. igazából win win szitu.
2023. márc. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%
am az öreg férfiak am se képesek fülig szerelemre... ahogy én láttam az embereket.. a nők szerelmesek lesznek akármikor.. de mi férfiak nem.. mi komolyan gondoltuk a kapcsolatainkat, és amikor szerelmesek vagyunk és mondjuk.. akkor mi komolyan gondoljuk. Nem mondogatjuk 100 nőnek :) ez a különbség a férfiak és nők között. Ők szeretetet adnak már az első nap..ez az erősségük..viszont kis hiba után is elhúznak mintha tegnap még szinglik lettek volna kb. Mi utáljuk mondani hogy "szeretlek" pláne mindennap... viszont ha mondjuk az úgy van.. nem mese habbal. (nem a "40 éves pasi hitegeti a 20 éves egyetemistát hogy szereti és elhagyja a feleségét" szitura gondolok xd az megint más és ronda dolog) Inkább barátság az ilyen embereknél már mint "nagybetűs szerelem" ők szolgáltatnak.. és kedvelik a nőt.. és fordítva. "elvannak mint a befőtt"
2023. márc. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*én is ebben vagyok most.. nem vagyok öreg de.. mint a laktózintolerancia jelentkezése.. az enzim csökkenése.. úgy bennem is lecsökkent ez a belezúgási hajlam.. nem érzem. volt 3 kapcsim.. 2 nél halálkomolyan gondoltamtűzbe raktam volna a kezem.. nekik más kellett végül.. és ennyi. "felébredtem" ebből a képzelt emberi dologból, ez fugázi, megfoghatatlan.
2023. márc. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát akinek van gusztusa valaki kitartott nőjének lenni, annak biztos ilyen egyszerű, de azért a nők többsége ma dolgozni akar és önállóan boldogulni.
2023. márc. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!