Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak orgazmus után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak orgazmus után?

Figyelt kérdés

Orgazmus utàn csak nekem van nagyon durván semleges, mondhatni már már undorodó érzésem?

Nagyokat tudok élvezni, a szex is kegyetlen jó a partneremmel, de miután elmentem, a szexel kapcsolatban negativ érzelmek fognak el.

Másbak is van ilyen?

24F



2023. márc. 24. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ösztönök
2023. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
post coitum omne animal triste
2023. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfiak szexuálisvágya orgazmus után, meredeken csökken. Az undor az tulzásnak tűnik, de hát nyilván ez is legalább annyira változatos szélsőséges lelkiállapotokat hozhat, mint amennyire különböznek az általában az emberek.
2023. márc. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Undornak az esetemben nem mondanám, de a negatív vagy a rossz érzés normális, mert olykor nálam is jelentkezik és hidd el, hogy másoknál is. Ez nem a partner ellen szól.
2023. márc. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Undorom nincs. Ha a partnerem csak inkabb a szex miatt kellett es nem azert mert emberkent vonzodom hozza akkor igen, elvezes utan elegge vagyom arra, hogy mindenki a maga utjan setaljon tovabb. :-)). Olyan emberrel akit szeretek elvezes utan is jo lenni, osszebujni stb.
2023. márc. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Az 5-ös válaszoló jól fogalmazott. Ha nincs érzelmi kötődés, akkor szex után vagy semleges lesz a partner, rosszabb esetben erős menekülési kényszert érzek, és lépek, amilyen gyorsan tudok.

De ha szeretem a másikat, vagy jobb esetben szerelmes vagyok belé, akkor pozitív érzelmi állapotban maradok.


Miután tapasztalatból tudom, hogy ez így van, és nem szeretem a kellemetlen szituációkat, én személy szerint nem is szexelek érzelmi kötődés nélkül senkivel.

F

2023. márc. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. A legjobb korban vagy a szexhez!

2. Szex után mindig úgy éreztem, hogy nem volt jobb, mintha kivertem volna magamnak.

3. De azért csak a nőkkel az igazi!!!

2023. márc. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!