Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furának mondott engem, és azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furának mondott engem, és azt mondta ilyennel még nem találkozott. Nekem ez rosszul esett?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi (40 éves) akivel együtt voltam. Én egy fiatalabb nő vagyok, 22N, nem voltam sok pasival és sok kellemetlen élményem van a szexszel kapcsolatban, mert voltak béna partnereim akik fájdalmat okoztak. De ez nem azt jelenti hogy sosem élvezek semmit.


Mikor oda került a sor én mindig mondtam neki hogy esik jól, hogyan izgassa. Mondtam neki gyengéden csinálja, ehhez képest fájt, szóltam neki mégegyszer, erre hitetlenkedve rám nézett hogy ennél hova jobban... nem volt gyengéd, mert engem már nyaltak ettől 100x jobban is. Aztán elmondtam neki, hol izgassa kézzel a csiklómat, én NEM SZERETEM ha közvetlenül a csiklómat érintik mert túl érzékeny. Erre azt mondta hogy furcsa vagyok és ilyen nővel nem találkozott pedig már sokkal volt. Azt is mondtam neki, hogy hüvelyen keresztül nem megy az orgazmus, megkaptam hogy ez nagy baj. Én eddig úgy tudtam erre sok nő nem képes. Maga a dolog nem volt a legrosszabb, de nem is volt annyira jó. Ő inkább az agresszív, durvább szexet szereti. Én nekem ahogy éppen kívánom, van hogy azt akarom keményen megdugjanak, máskor gyengéden szeretem.


Legközelebb nem tudom hogyan kommunikáljam mi esik jól és mi nem, ha ilyet kapok, mert most szó szerint úgy érzem hogy nem vagyok normális.

Rosszul érzem magam.


Tényleg velem van a baj? :(



2023. márc. 27. 18:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Pff… dehogy veled van a baj
2023. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Nem, inkább ő volt veled figyelmetlen és paraszt.


De legalább mostmár tudod, hogy ne találkozz vele többet.

2023. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem veled van a baj, nyilván, nem illetek össze szexuálisan. Sok nőnek túl érzékeny a csiklója, sok nő nem tud hüvelyből élvezni, ettől se nem jobbak, se nem rosszabbak. Én mondjuk arra a megjegyzésre, hogy "nagy baj, hogy nem tudsz hüvelyből élvezni" mondtam volna, hogy "az még nagyobb baj, hogy te meg nem tudsz jól nyalni".


Nem az a baj, hogy nem illetek össze, van ilyen, de miért kell bunkónak és lekezelőnek lenni, azt nem értem. :-(


Ebből is látszik, hogy önmagában a kor nem jelent érettséget, hozzáértést (fizikait és lelkit egyaránt).

2023. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Ebből úgy tűnik, hogy te érettebb vagy mint az a tuskó akivel voltál, hiába vagy sokkal fiatalabb.
2023. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Egy tuti, azzal nincs baj hogyha kommunikálod hogy szereted.


Túl kevés nő képes kibökni mit szeret.

2023. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%

Én nő vagyok ugyan úgyhogy lehet nem lesz túl releváns amit írok, de ha szex közben megállás nélkül dumálsz, az elég illúzióromboló tud lenni. Legalábbis az alapján amit írtál, nekem úgy jött le, hogy kb egy pillanatra nem állt be a szád :D

A partneredre odafigyeltél,hogy neki hogy jó, ő hogy szereti, vagy csak az elvárásokat soroltad szünet nélkül?

Én azért annyira nem érezlek ártatlannak, mint az előttem szólók, de egy 40 éves pasi, aki szerint elég nagy baj, ha egy nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, szintén megérne egy misét :D

2023. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6 Ő nem szólt nekem, el is élvezett.
2023. márc. 27. 19:23
 8/23 anonim ***** válasza:
19%

Azért mondjuk ennyi utasítást sem kaptam talán még összesen életemben nem, hogy egy együttlét alatt. Nekem ahogy olvastam ez ütött szemet, hogy megint ezt mondtam neki, azt is mondtam neki, megint mondtam neki...

És természetesen semmi gond azzal ha tudod mi kell neked és szólsz de egyfolytában utasítgatni a másikat eléggé lelombozó lehet számára. És elhiszem, hogy nyaltak már ki téged 100x jobban de szerintem Te sem voltál a top első szexuális élménye. Egyszerűen az első együttlétek nem szoktak a leg leg legjobbak lenni, kicsit össze kell szokni. De ha neked semmi nem jött be abból amit csinált akkor nem csak vele van baj. 40 évesen ha már úgymond látott nőt akkor azért nem csinálhat mindent rosszul. Ha velem történne akkor valahol a felénél felállnék és otthagynám őt mert van tapasztalatom elég ahhoz, hogy tudjam, hogy azért ennyire nem lehetek rossz senkinek és ha mégis akkor nem csak velem van baj.

2023. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kommunikálsz, ez a lehető legjobb módja annak hogy mégjobban élvezzétek. De ezekszerint neki nem jön be ha megmondjak. Inkabb o a fura
2023. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Mert idiótákat választasz. Mondjuk te is érdekes egy bogár lehetsz kérdező. :D
2023. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!