Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kérdezni szeretném hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezni szeretném hogy szerintetek hogy lehetne javítani a szexen , ha a barátom hamar elmegy én pedig nem? Elég gyakran szinte mindig ez a szitu Mit kéne csinálni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 23:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

Hogy mit kéne, azt neked kell érezned. Elmondom hogy szerintem mit érdemes tenni.



1. Megtudni hogy ez az egész neki fontos-e. Ha nem, akkor semmi értelme erőltetni, ha nem akar akkor nem fog semmit tenni a javulásért.


2. Motiválni. Nehéz lesz, főleg ha részéről ez valójában nem is fontos. Tehát az 1-es pontnál nagyon körültekintően és okosan kell eljárni


2. Felderíteni hogy mitől van ez. Legjobb szakemberre bízni: pszichiáter, pszichológus, urológus.


3. Ha szakmailag indokolt, akkor gyógyszeres kezelés, és/vagy pszichoterápia.


4. Megadni a szükséges visszacsatolást.



Legtöbb férfi képes magát kontrollálni. Ha ez nem így lenne, akkor maga alá pisilne-kakilna mint egy disznó. Tudom, én is férfi vagyok. A motiváció kulcsfontosságú. Aztán lehet ám hogy benned is van némi hiba.


Voltam olyan csajjal akivel nem kellett volna. Csak túl akartam rajta lenni, de amúgy elég jól vissza tudom tartani, ha arra van szükség.

2023. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
41%

A pasicsere egy fasság. Azt csak a legvégső esetben .

A 3-asnak igaza van! Ha egy férfi ki van éhezve, bedugja és 2-3 perc múlva eldurran. (Ha a nő még rá is szorít, akkor 20-30 lökés is elég. :D)

Ezért kell megtanulni késleltetnie.

Egyrészt vannak olyan pozíciói a faroknak a pnában, amik nem ingerlik annyira a makkot, de a nőnek attól még élvezetes. Ezeket váltogatva az élvezetesebb pozíciókkal, ki lehet húzni 8-10 percig az aktust.

Másrészt addig ne rakja be, amíg te nem vagy kellően felspannolva. A félszáraz a pezsgőben jó, a pnában még nem jó. Amikor kinyílik a kapu és sikamlós a bejárat is, onnantól mehet a párod. Egész addig hiába kívánod,nincs kellő vérellátás, és a bránertől nem biztos, hogy időben beindul. Kézzel, nyelvvel elő lehet készíteni a behatoláshoz.

Ha minden klappol, 7-10 perc alatt a legtöbb nő elmegy. Ha úgy érzed, ennyi nem elég, akkor olyan pózban fejezzétek be, ahol kézzel hozzáfér a párod a peckedhez.

A késleltetést lehet gyakorolni onanizálással, a női orgazmus képességét maszturbálással.

2023. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Oké 12, de a hapsija szerintem 2 percig se bírja. Persze nem kell fél órát reszelni


Aki 20 perc alatt nem megy el az már nem is fog ott akkor

De néha azért érdemes lehet kitartani 15-20 percig. Főleg ha egy nőnek még nem volt ...


Utána majd meHET akár 3 perc alatt is. Tapasztalat, nem egy partner alapján 😉


07:44 voltam

2023. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%

3. Nehogy már a nőnek kelljen gyorsabb orgazmust elérnie mert a férfi béna.. xD


Hát neked sem volt még kapcsolatod, az is biztos. Jót nevettem!

2023. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden nem derül ki a kérdésből egyébként, de ezen csak ő fog tudni változtatni, ha egyáltalán akar.
2023. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem d.gj félre, keress olyat, aki bírja
2023. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem ismerjük a részleteket, nem tudjuk, hogy pontosan mennyi az a "hamar", illetve azt se, hogy a fogadó félnek mennyire lenne "igénye". Nyilván nem ideális, hogy kettőt lök és már el is durran, de az se normális, ha negyed órán át kell pumpálni a nőt, mire elélvez. Mindkét irányból fejlődni kell, megtalálni azt a közös nevezőt, ami mindekttőnek jó. Ez is egy tanulási folyamat, nem mindenkinek megy egyik pillanatról a másikra. De hogy konkrétumot is írjak: Fiatal tapasztalatlan pasiként az első barátnőmmel nekem is olyan volt, hogy szinte már attól elmentem, hogy rá gondoltam. Ugyanakkor fontos volt, hogy neki is jó legyen. Mi eleinte azt találtuk ki, hogy mivel ő szeret szopni, ezért azzal kezdi, hogy leszop. Nem volt baj, hogy rögtön eldurrantam, utána én nyaltam őt évezésig. Miután mindkettőnknek jó volt, utána már teljesítési kényszer nélkül tudtuk egymás testét élvezni jó hosszan. A második orgazmus már nekem se jött azonnal. Idővel pedig mindenki fejlődik. Gyakoroljatok sokat! :)
2023. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
14: Miért is ne élvezhetne gyorsabban a nő ? Ha a férfiaknak azt mondják élvezenek lassabban, (aminek egyébbként semmilyen evolucios szerepe nincs, sőt szaporodáskor a gyors elélvezés az előnyös) akkor a nőknek miért nem mondják hogy élvezennek gyorsabban ?
2023. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%

Mert ez csökkenti az élvezetet, arra meg ki hajt?

Inkább a férfi folytassa más eszközökkel, van még neki néhány.

2023. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
52%
18. Te egy szűz ember vagy, aki itt akar kioktatni másokat.. :D
2023. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!