Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, tényleg ennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, tényleg ennyire nehéz normális lányt találni itt, akikkel szexuális témákról lehet írogatni?

Figyelt kérdés
Ráírtam ma 3 lányra is, de annyira nehézkes mindegyikkel... :( Én tök pozitívan állok hozzá, de mindegyik mintha magas lóról beszélne, az egyik nem is köszön (!!!), a másik meg a tökéletes időzítéssel jön. Ja, és egyik sem veszik le a csipkelődős hozzászólásaim, kb érzem, hogy terhes vagyok számukra. Más is érzi ezt? Hol vannak azok a pozitív csajok, akik lelkesednek is érted, megtisztelnek azzal, hogy te is nekik szenteled az idődet, nem csak ők neked.

2023. márc. 29. 23:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én soha nem voltam híve az ilyen irogatásoknak. Aki a képernyő mögött vagány, az az életben annál szorongóbb, félősebb, szüzebb.


Az ilyenek még a telefonszámukat sem merik megadni. Szóval tuti soha nem lesz belőle még egy közös kávézás sem.

2023. márc. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én férfiként, mikor valakivel beszélgetek körülbelül 3 üzenetváltás után látom, hogy van közös érdeklődés, ha nincs elköszönünk egymástól.

Nem kell ezen összeomlani.

2023. márc. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Akikkel beszéltem itt ilyenekről, azt mind megdugtam, csak úgy egy akárkivel meg minek, van jobb dolgom.
2023. márc. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Normális, értelmes lányként kérdezem,hogy miért akarsz róla irogatni? Van benne valami jó? Nem értem. Megmagyararáznád?
2023. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mivel az emberek legnagyobb része túl prűd ahhoz, hogy nyilvánosan, arccal beszéljen a szexualitásról, a vágyairól, tapasztalatairól, akár jók akár rosszak, kellenek az ilyen anonim fórumok, ahol mindenki bátrabban lehet őszinte.

Az, hogy a legtöbben gyenge kamuzásra használjalak ezt a lehetőséget elég szomorú.

Azért beszélgetsz másokkal arról, hogy ők hogyan csinálnak sajttortát, ácsolnak kutyaházat, orális szexelnek, vagy kezelik a befektetéseiket, hogy a tapasztalataikat megfontold és beépíthesd a saját mindennapi életedbe.

2023. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24-es vagyok. Igazából pont az a lényeg, hogy miről van szó. Minden más egy jó ötlet tervezéshez való téma, míg a szex? Idegennel való chatelése? A fülemnek, szememnek vicc kategória annak ellenére, hogy nem vagyok egy visszafogott alakat.
2023. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!