Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, tényleg ennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, tényleg ennyire nehéz normális lányt találni itt, akikkel szexuális témákról lehet írogatni?

Figyelt kérdés
Ráírtam ma 3 lányra is, de annyira nehézkes mindegyikkel... :( Én tök pozitívan állok hozzá, de mindegyik mintha magas lóról beszélne, az egyik nem is köszön (!!!), a másik meg a tökéletes időzítéssel jön. Ja, és egyik sem veszik le a csipkelődős hozzászólásaim, kb érzem, hogy terhes vagyok számukra. Más is érzi ezt? Hol vannak azok a pozitív csajok, akik lelkesednek is érted, megtisztelnek azzal, hogy te is nekik szenteled az idődet, nem csak ők neked.

2023. márc. 29. 23:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9%
3 as ide figyelj, ne próbáld ócsárolni a házasságpártiakat, mert a fejedbe kapod a jussod az életben pár hatalmas pofon formájában, aztán kúrhatsz az őserdei majmokkal... Embernek képzeled te magad?
2023. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#10-es: Nem volt képcsere egyikkel sem.
2023. márc. 30. 00:15
 13/26 anonim ***** válasza:

#1

Részemről pont ezek az okok, csak fordított sorrendben. A primitív üzeneteket most egyből ugorjuk át...Legtöbbel nem volt meg az összhang, és mára beleuntam a sok beszélgetés-"próbálkozásba". Itt vagyok pár éve, új felhasználó meg manapság nem jön=nem nagy esélyt látok, hogy számomra új emberke írna. Így ma már nem is válaszolok általában az üzenetekre. Megvannak azok akikkel jól el tudunk dumálgatni, nekik válaszolok, de rajtuk kívül már nem megyek bele levelezésbe.

2023. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Jól látod nincs meg az összhang. Miért írogassanak a szexről a nők egy vadidegennel??? Ráadásul úgy hogy minden nap tucatnyi jelentkező van náluk kb. mindenre is. Szóval bőven fognak tudni válogatni. Te meg ne írkálgass róla hanem csináld. Hozzáteszem ez utóbbi az udvarlással, a szimpátia elnyerésével kezdődik - minden más csak bőven-bőven utána jön.
2023. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

A csajok kb 16 éves korukig akarnak a szexről beszélgetni vad idegenekkel.


Utána inkább érdekes beszélgetésre, ismerkedésre vágynak, a szexet meg megkapják bárkitől azok közül, akiknek van elég esze, hogy elcsábítsa őket.

2023. márc. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%
Normális nő.....az valami hamis paradoxon?
2023. márc. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, és időnként nagyon vágyom rá, hogy beszélgessek szexualitásról nőkkel. Néha rá szoktam írni hölgyekre. Általában olyanra, akiben megfog valami abban, ahogy ír, érzek vele egy rokonságot. Van, hogy nem kapok vàlaszt. Van, hogy két üzenet után abbamarad, mert érezzük, hogy nem ugyanazt keressük. És van akivel elkezdődik egy mély lélektől lélekig beszélgetés. Kölcsönösen nagyon mély dolgokat osztunk meg és végtelenül hálás vagyok a másik őszinteségéért és nyitottságáért. Akikkel én leveleztem, 99%ban nem férfi volt a túloldalon. Ha véletlenül valaki az volt, azt elég könnyű általában kiszűrni, mert annyira férfias, egovágy orientált a gondolkodásmódja, hogy ordít róla, hogy mást akar eljátszani, mint ami. Meg nem is tud kapcsolódni azokhoz a lelki dolgokhoz, amik szóba kerülnek. Énnekem az a tapasztalatom, aki tisztelettel, valódi érdeklődéssel, egyfajta önzetlenséggel szólítja meg a másikat, az ezt is kapja vissza cserébe...
2023. márc. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
18-as vagyok: persze van olyan, hogy valaki tényleg lekezelő, de azt meg elfogadom, hogy ilyen, ő valamiért így próbál életben maradni. Rendben. Nem vele szerettem volna beszélni, köszönöm a találkozást és megyek tovább. Türelem, türelem, vannak itt is nagyon sokan értékes, tiszteletre méltó és segítőkész emberek...
2023. márc. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%
Elképzelésed sincs, mennyi üzenetet kapnak itt (és máshol is) a nők olyan pasiktól, akik szexuális témákról akarnak írogatni. Természetesen neked jól esne kibeszélni a fantáziáidat, mert az rólad szól és recskázhatsz közben kedvedre és a végén még örülsz is, hogy milyen jól jártál. Nekünk nőknek viszont ömlenek az üzenetek a vadidegen pasiktól. A 18 éves szűz nyuszitól kezdve, a megcsalásról ábrándozó nős pasikon keresztül, egészen a 80 éves Jóska bácsiig, aki sokat akarna, ha bírná még a farka. Ha arra vágysz, hogy valaki lelkesedjen érted, akkor vedd a fáradtságot és ismerkedj a való életben. Randizz, ismerj meg lányokat, alakíts ki valódi emberi kapcsolatokat. Attól ne várj csodát, hogy itt ráírsz és csipkelődő hozzászólásokkal traktálsz lányokat, akik aznap kaptak már vagy 50 szexuális tartalmú üzenetet.
2023. márc. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A férfi is akkor båszik amikor akar. Nagy tévhit hogy nem, csak nem bárki.
2023. márc. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!