Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleség tettéről mit gondoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleség tettéről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok, akik hosszú párkapcsolatuk után házasodtak össze. Mindkettőnek a másik volt az első párja/szerelme.


A férj azt mondta a feleségének, hogy két napig azt csinálhatsz amire csak vágysz.


A feleség pedig szexchatelt egy másik sráccal. Csak beszélgettek, viszont a nő küldött egy bugyis képet, hogy mennyire nedves és hogy masztizni készül. Ami meg is történt.


Ezt ki hogy élné meg? Jelzem én csak kívülállóként hallgattam meg a férj "panaszát". Tanácsot nem tudtam adni.


2023. márc. 31. 11:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Úgy bsznám ki mint macskát szrni. ;)
2023. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt két hozzáállás van. Az egyik az, hogy a férj valójában jó viccnek tartotta a dolgot, és brahiból belement, hogy a csaj "azt csináljon, amit csak akar"; ő nyilvánvalóan kirántott csirkecombra gondolt a szokásos sertéskaraj helyett. A csaj meg nem. Erre most érthetően ki van borulva - erre mondják, hogy nem ártott volna gondolkodni.


A másik az, hogy a csávó szeretné a házasságát nyitni, mert lehet, hogy neki is lenne valami talonban, esetleg már ő is unja a háztartási szexet. Ebben az esetben semmi oka nincs rinyálni. Különben a házasság nem így működik. A barátság sem. Ha egy barátomnak azt mondanám, hogy most 48 órán át hátba szúrhatsz, kibeszélhetsz, megalázhatsz, majd utána nyugodtan folytassuk, mintha mi sem történt volna, szerintetek mit mondana?


Na, ugyanez van a házassággal is.

2023. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megengedte akkor szava se lehet. Annyit mondhat hogy többet ilyet nem akar.
2023. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A minuszoló impotens burnyákoknak pedig frigid azexuális nőt kívánok.

9 - es voltam

2023. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!