Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy domina farokketrecb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy domina farokketrecben levő férfit felcsatolhatóval seggberak, azt jelenti hogy a férfi számára elvész az esetleges kellemes része az aktusnak?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy van-e az illető fαszikám számára olyan, testileg kellemes rész, ami nem a farka. Ami a farkát illeti, azt minden szempontból teljesen blokkolja a farokketrec, mivel az abban lévő farok még merevedni sem teljesen tud, nemcsak annyit tud a ketrec, hogy érintéstől elvágja a farkát.
2023. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet élvezetes, a prosztata masszázs a férfiaknak orgazmust is okoz ha jól csinálod.
2023. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Prosztata izgatasnal nem kell h merev legyen a farok. Lankadtan is tud elvezni es ejakulalni.
2023. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés. Az én saját tapasztalatom, hogy nem élvezem (annyira?) ha seggbe dugnak. Lehet hogy rossz volt a kivitelezés vagy egyszerűen engem nem izgat ha a g pontomat stimulálják?
2023. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hosszu, fajdalommal vegyes elnyujtott elvezet, a vegen orgazmussal, szoval lehet elvezni :)
2023. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen így fogalmaznék, hogy elvész. Inkább olyan, mint amikor eltakarod a szemed, és felerősödik a hallásod. Amikor kivonsz egy érzékszervet az egyenletből, felerősödik a többi. Én így tekintek az érényövre is. Amikor le van zárva a farkam, az segít abban hogy a testi élvezet más forrásaira érzékenyebb legyek.
2023. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán a prosztatám izgatásától nem tudok elélvezni, és ilyenkor ha rajtam van az erényöv, rendesen se fogok. Elég sok sperma csorog ki, de nincs rendes orgazmusom. Ez elég frusztráló. Főleg h maga a szex része ugyanolyan kimerítő, élvezetes de közben fájdalmas, viszont a végén elmarad a lényeg, és ez felér egy kínzással.
2023. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!