Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti hogyan írtok rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan írtok rá a csajta tinderen, ha csak egyéjszakásast szeretnétek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 5. 16:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Csajra*
2023. ápr. 5. 16:33
 2/8 A kérdező kommentje:
*egyéjszakásat
2023. ápr. 5. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a profiltol is fugg, h mennyire egyertelmu h o is csak azt akar
2023. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én lány vagyok és én azt szeretem a legjobban ha egyenesek e tekintetben a fiúk. Bár nekem ki is van rakva, hogy én is azt akarok. És bármennyire is gázul hangzik én szoktam kérni egy farokképet. Mégis csak fontos, ha csak egy éjszakás...
2023. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
én azt szoktam írni, hogy jelenleg nem komoly kapcsolatot keresek, és elbüszkélkedek vele hogy a legtöbben ugyanigy vannak csak bekamuzzak hogy könnyebben ágyba csalják a csajokat.
2023. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En ilyen esetekben a kirakatbol valasztok. Jo pasi + jo tehetseg. 😜
2023. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkerdezem, hogy milyen jellegű ismerkedésre nyitott :)
2023. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4!


Miért fontos? mekkora kell neked?

2023. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!