Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúk! Kivel szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk! Kivel szeretnétek elveszíteni? : egy tapasztalt nővel vagy egy fiatal lánnyal? Illetve kapcsolatban vagy akár egyéjszakással?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
17 évesen egy 35 éves nővel veszítettem el. Isteni volt, utána a korombeli lányok nem tudtak akkora élvezetet nyújtani, mint ő.
2015. nov. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy korombelivel lehetőleg kapcsolatban.
2015. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Hogy idősebb és tapasztaltabb-e vagy fiatalabb és akár tapasztalatlan, nekem mindegy lenne.

Viszont inkább kapcsolatban akarom, legyen több érzelem, vonzódás mint egy futókaland esetén.

2015. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
A kor alapvetően nem számít (Bár mindenképpen vonzanak az idősebb hölgyek), viszont mindenképpen kapcsolatban szeretném :)
2015. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
51%
Hát nálam is-is, volt idő mikor az 56 éves bombanő ofőmet akartam meghúzni
2015. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
én fiatalabbal mert már úgy érzem rég el kellett volna veszítenem és egy korombeli lánnyl gáznak érezném hogy én még az vagyok :$ :)
2015. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatallal lehetőleg most. 25F
2015. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Nálam fiatalabbal, ez azonban már valószínű, hogy azt jelenti tapasztalt is, mivel 29 évesen vagyok még szűz. Régebben úgy gondoltam, hogy csak kapcsolatban veszteném el, de mára ez már finomodott, azt sem bánnám, ha egy éjszakás. A lényeg, hogy őszinte dolog legyen, bár a kinézetem miatt soha egy lány sem fog tudni sajnos vonzódni hozzám. Prostihoz viszont semmi esetre sem mennék.
2015. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fiatal, hisz én is fiatal vagyok még. A legjobb, ha mindketten egyszerre vesztenénk el (szerintem) Lehetőleg hosszú/örök párkapcsolat keretében. De lehet csak szép állom :'(
2015. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindegy,aki valamit tud nyújtani.
2016. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!