Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha az új barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha az új barátnőtöknek volt már egyéjszakás kalandja, akkor azt jobb, ha eltitkolja, vagy inkább tudni szeretnétek róla?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.
2015. dec. 17. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha X idő múlva bármi olyan kiderül amire előtte rákérdeztem, vagy tagadott onnantól nem bíznék benne annyira, hisz ki tudja miben hazudott, vagy mit titkolt el...

Tehát ne úgy kezdje az első randin, hogy "3 egy éjszakás kalandon vagyok túl", de később ha szóba kerül akkor jobb megemlíteni, vagy ha direktbe rákérdez az ember és letagadja az már hazugság!


22F

2015. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11%
mindenki hazudik
2015. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért hazudik mindenki, mert ha bevallja egy lány, akkor a fiú elkönyveli ribinek...
2015. dec. 17. 15:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért kéne eltitkolni? Miért titkolnád el magadból ezt a részt?


Voltak egyéjszakásaim, szexkapcsolataim is, de soha nem titkolnám el. Nem is tolom a másik képébe persze, a legtöbben ezekről a kalandjaimról nem tudnak, mert mindet ügyesen csináltam. Viszont ha az aktuális pasi rákérdez, akkor elmondom neki, hogy igen, volt ilyen.


Ha ettől rbanc leszek a szemében, akkor nem egymást kerestük és hála a jó égnek, hogy ez ilyen könnyen kiderült.


Egyébként elég jó emberismerő vagyok és eddig ez nem jelentett problémát, nem sikerült még kifognom ilyen barmot a legelső tiniszerelmem óta. (pedig akkor még csak 2 emberrel voltam, és az az ex volt a 2..milyen hisztit levágott miatta, vicc)

2015. dec. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az egyéjszakás kalandod is te vagy, a múltad, életed része, nem...? Szégyelled? Miért kéne szégyellned? Nem szégyelled? Akkor miért kellene eltitkolni? Még csak a kapcsolat elején vagy, de már árad a görcsös megfelelési kényszer... miért? Olyan kapcsolatot akarsz, ami tele van titkokkal, görccsel, képmutatással, hazugsággal (persze, a legtöbb embernek ilyen van, de te is egy akarsz lenni közülük?), vagy nyílt, őszinte... stb. párkapcsolatot szeretnél? Ez fontos kérdés, és összességében pont az ilyen apróságokon múlik. Illetve bocsánat: nem apróság, mert téged valamiért nyomaszt, és ez teszi fontossá. Ami az egyik felet nyomasztja, azt idővel úgyis ki kell mondani, meg kell beszélni, és mellesleg ezzel esélyt kell adni a másiknak, hogy reagáljon (talán sokkal "jobban" és "lazábban", mint ahogy várnád ;)). Ez a kérdés a most induló kapcsolatotoknak egy mini-próbája (te teszed azzá), lesz még ilyen bőven. Ezeket meg kell ugrani, aztán túl kell rajtuk lépni, így kerülhettek idővel egyre közelebb egymáshoz. ;)
2015. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Titkolja el, amíg rá nem kérdezek. Nem tudom az ilyet tolerálni, így általában nem kérdezek rá. ha ő mondja el, akkor a viszonyunk nagyon meg szokott romlani.
2015. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok tudni róla.
2015. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hazudni gáz. Nagyon. Amit csináltál, azt vállald fel, ha arra kerül sor, még akkor is, ha negatívat gondol róla a másik. A közhiedelemmel ellentétben nem kell lenézni azt, aki nem rajong az egyéjszakásokért. Egyszerűen ez egy szemléletmód, és kész. Nekem sem jön be az léha életmód a lányoknál, de nem kell megsértődni, el kell fogadni, hogy (e téren legalábbis) nem illünk össze. Ennyi. Mindketten jobban járunk.

(és természetesen vízprédikálás mellé vizet is iszok. nincs ellentmondás)

2015. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én tudni akartam. Kis városban élünk, név szerint elmondta, hogy kivel volt egy éjszakás kapcsolata. Nekem is volt 1x amikor 20on éves voltam, én is elmondtam. Szerintem ebben nincs semmi, és fontos, hogy ez a kérdéskör ne legyen tabu téma egy kapcsolatban.


Nem zavaró tényező, azóta volt eljegyzés, házasság, gyerek, 10 éve együtt.. :D

35F/30N

2015. dec. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolat elején elmondja, akkor nem gáz. Ha valakit nem érdekel az előélete, és nem kérdez róla semmit, akkor nem kell elmondani, de amint előkerül a téma, akkor el kell mondani.

Az én feleségem letagadta, hiába kérdeztem rá, de azért idővel kiderült. Gondolom te nem szeretnél 15 év házasság után, 3 gyerekkel egyedül maradni emiatt, igaz? Mert a (volt) feleségem így járt, csak mert hazudozott róla.

38F

2015. dec. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!