Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok akik szívesen szexelnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik szívesen szexelnek más feleségével, hogyan viszonyulnak a férjhez aki nézőként ott van ?

Figyelt kérdés
Izgatja őket ? Ezáltal méginkább dugni fogjátok az asszonyt ? Szeretik éreztetni vele hogy velük milyen jól érzi magát ? Esetleg jó érzés megalázni a férjet közben ?

2023. ápr. 7. 07:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig megalázó.

Sőt általában a férj vagy pasinak is tetszik.

Első alkalommal volt fura csak hogy ott van a pasija és nézi.

De hamar feloldódtam.

2023. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Megbeszéljük, neki mi tetszik.


Nekem a feleséged dugása az izgalmas, s hogy elmesélteti, hallgatja, nézi, vagy hallani akarja, hogy nem ő csinálja, mindegy.


Az fontos, hogy mind a hárman élvezzük.


45/F

2023. ápr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Ebben semmi megalázó nincs. Azért történik meg eleve, mert a férjet ez izgatja. Elég hülyén gondolkodsz erről.
2023. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem volt ott a férj!
2023. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy sima dugásnak veszem ahol 2 pasi és egy nő van.

Általában ezeknek a férjeknek is élvezetet nyújt hogy a feleségüket látják hogy jól megdugják.

2023. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Előfordult hogy inkább zavart, hogy ott volt, volt amikor jól együttműködtünk, de igazából a nő érdekel, hogy mennyire élvezi két férfivel.
2023. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Lehetnek eltérő igényei a nőknek arra nem gondoltál?
2023. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet feszélyezne először,de lássa hogy jobban élvezi velem a felesége.
2023. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem kicsit feszélyezett a jelenléte,de tudtam mire megyek oda mire izgulnak,de szerencsére a férj is tök jó fej volt,a végen már együtt dugtuk a feleségét.Egy darabig jártam hozzájuk,sok féle szituáció volt ezalatt,de végig tiszteletben tartottam a férjet is a feleséggel együtt,és izgatóan hatott rám az egész szituáció.

39F

2023. ápr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Roberto80 válasza:
100%
Nekem nem volt megalázó. Teljesen partner volt a 3 fél, és éreztette velem hogy becsul azért mert átadtam a baratnőmet. Nalunk potencia probléma miatt van nyitottság.
2023. ápr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!