Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lányok dugnák a fiúkat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok dugnák a fiúkat, akkor nekünk fiúknak is ugyanolyan problémákkal kellene szembenéznünk, mint most a lányoknak?

Figyelt kérdés

Befogadónak lenni mindig nehezebb, kiszolgáltatottabb? Vagy nem ezért alakulnak így a dolgok?


Csak kíváncsi vagyok mi történne, ha a szerepek megfordulnának :)



2023. ápr. 8. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Jó befogadónak lenni! F
2023. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

A probléma egy része biológiai. Szex után a lány maradhat állapotos

Egy másik része társadalmi. A pasiktól elvárnak egy rakás dolgot, amit a lányoktól nem. "Egy férfi nem sír" csak negyven évesen elviszi a szívinfarktus. Nőt nem ütünk. Utazz a 2-es villamoson. Hány fiatal nő pofozza le a párját a tömött járművön? (az érdekelne, hogy metrón vagy másik villamoson miért nem látok ilyet)

Hidd el biológiailag a nő a kiszolgáltatottabb, társadalmilag a férfi.

Konkrét példa:

Egy kedves barátomat megvádolták, hogy az M7-esen felvett egy stoppos nőt, megerőszakolta és gyereket csinált neki.

A tárgyalás során kiderült:

*A srác nem tud autót vezetni, sose utazik egyedül autóban

*Azon a napon külföldi egyetemen vizsgázott

*A srác születésétől fogva terméketlen

*A hölgy nem látta nadrág nélkül


Ennek ellenére az eljárás vége az lett, hogy egy nagyobb összeggel meg kellett a hölgyet győzni, hogy valóban rosszul emlékszik... (a gyerek addigra iskolás volt)

2023. ápr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van ilyen a villamoson?


Durva, ami az ismerősöddel történt... Egyáltalán, hogy lehetett ilyennel megvádolni, mikor alapjaiban sántít a dolog?

2023. ápr. 8. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem is kicsit akadtunk ki rajta, de a hölgy végigvitte
2023. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég kamu szagú a történeted 2-es, de ha igaz, akkor jó nagy balek a barátod! 😉


Véleményem szerint befogadónak és nyitottnak kell lenni.

2023. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyan és pontosan mire érted a befogadót és a nyitottat?
2023. ápr. 8. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2. Ne haragudj, de normális kapcsolatban nem viselkedik így a nő a párjával. Mi egyszer sem verekedtünk össze semmilyen szinten és én nem ütöttem meg a páromat pedig jóval erősebb vagyok mint női társaim.



Szerintem felhoztál egy felszínes példát és ezen rugózol. :/

2023. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Èn szivesen meg dugnek egy férfit. Ha élvezi és hangosan nyög.
2023. ápr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Engem meg szokott a barátnőm, nincs ebben semmi különös. Izgatja a prosztatát, utána én is jól megdugom őt és kész.
2023. ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!